Nieuws

Loes van Westerop Nederlands Kampioen 4X

Loes van Westerop van Fcc De Boscrossers heeft afgelopen weekend de titel Nederlands Kampioen Four-Cross bij de dames behaalt. Bij Four-Cross (ook wel 4X) rijden vier rijders tegelijk een afdaling over een onverharde baan.

Afgelopen zaterdag 3 oktober is het open Nederlands kampioenschap fourcross gereden in Groningen. Ondanks het slechte weer had een groep van vierenzestig fourcrossers hun weg gevonden. Toen het eenmaal ophield met regenen viel de avond al langzaam in en tegen 20.00u werd er gestart met de finales. De hele fourcross baan werd daarvoor in de schijnwerpers gezet en alle aandacht ging uit naar de spannende races. De dames finale ging tussen Loes van Westerop, Myrte Verstappe, Kiona Harbers en Chantal Bron. Door een goede start en consequente race kwam Loes als eerste over de streep.

Loes reed op een geleende 4X fiets. Niet op haar nieuwe cruiser want dat was zonde met al die stenen op het traject. En zo wist Loes geheel onverwachts de nationale tricolor mee te nemen naar Heiloo.

Maandag 5 oktober 2009 − bron: De Boscrossers

2012-01-25 De Boscrossers op RTL-4
2011-05-12 Top fietscross bij Boscrossers
2010-04-15 Redline fietscross in Heiloo
2009-10-05 Loes van Westerop Nederlands Kampioen 4X
2009-05-22 Redline Topcompetitie bij Boscrossers
2009-02-12 ZappSport bij De Boscrossers
2008-09-19 Speciale BMX Clinic bij Boscrossers
2008-05-13 NK fietscross in Heiloo
2007-12-02 Waanzinnige sportdag en disco

Meer nieuws met bmx


Meer video's met bmx

 

Reacties