Nieuws

20e Oranjebal wordt groot feest

Heiloo kan aanstaande Koninginnedag voor de twintigste keer naar het Oranjebal, de organisatie heeft een heus jubileum behaald. Met een steeds wisselend bestuur en medewerkers, maar steeds gedreven om van dit wijkfeestje een echt Heilooër feest te maken.

Voor het jubileum heeft men in en om de tent wel wat speciale dingetjes in petto. On stage zal een heuse DJ-booth verschijnen, er komt een lichtshow op het podium en voor de kinderen is er gratis popcorn. Buiten in de vijver liggen opblaasbare ballen waar men voor één consumptiebon een tijdje in kan ronddolen. Ook zullen de skytubes van 8 meter hoog het terrein een extra tintje geven, maar ook het plafond van de tent wordt spectaculair aangekleed. Het feest is alleen hierom al een bezoekje waard.

Het feest vindt plaats in Ypestein en begint met de playbackshow Heiloo Got Talent. Deze zal om 15.00 uur starten en wordt gevolgd door een optreden van de zanggroep De Koele Kikkers. Om 17.00 uur spelen The Shakin Babies, om 19.00 uur de Buk Danny Boogie Band. Tussen de optredens draait DJ Hugo door. Om 20.45 begint het laatste optreden van The Zemsonites. Het feest is daarna om 22.00 uur afgelopen.

Woensdag 28 april 2010 − bron: Oranjebal Heiloo

2012-05-04 Vierde Lentemarkt voor Roemenen
2012-05-01 Koninginnedag uitbundig gevierd
2012-04-26 Politie tweet #QdayHeiloo op Oranjefeest
2012-04-25 Oranjebal innoveert met wijn
2012-04-24 Rabobank helpt jonge ondernemers
2012-04-23 Spannende eindfase bij De Foresters
2012-04-21 Ondernemers krijgen voorproefje Oranjebal
2012-04-17 Gierzwaluwen tellen met Landschap Noord-Holland
2012-03-30 The Voice of Ypestein bij Oranjebal

Meer nieuws met oranjebal koninginnedag


Meer video's met oranjebal koninginnedag

 

Reacties