Nieuws

Filmclubs wijken uit naar GGZ

HEILOO - Cinescoop en Filmliga zullen de komende filmvertoningen niet in Theater De Beun terecht kunnen. Beide filmclubs wijken uit naar de aula van de GGZ.

In het theater wordt hard gewerkt aan het herstel, nieuwe gordijnen en vloerbedekking zijn nodig. Aannemer Kops is druk in de weer het dak te herstellen. Al met al is er genoeg werk te verrichten en kan Theater De Beun voorlopig de deuren nog niet openen.

Cinescoop zal daarom de film "El Secreto De Sus Ojos" van 20 tot en met 23 februari aanstaande vertonen in de aula van het GGZ aan de Kennemerstraatweg 464. Ook de Filmliga wijkt daar naar toe uit met de film "Yo Tambien" van 24 februari tot en met 3 maart aanstaande.

Ook optredens van de Heilooër Operettevereniging HOV en toneelvereniging Falkland gaan in de GGZ plaatsvinden. Het toneelstuk De Kus gaat door op 16 februari aanstaande in Theater De Vest in Alkmaar. De Ter Coulsterkerk is definitief de alternatieve locatie voor het optreden van Liesbeth List. Zondagmiddag 27 februari om 14.00 uur speelt zij een intiem programma.

Donderdag 10 februari 2011 − bron: Theater De Beun

2012-05-21 Naar de maan met Falkland Toneel
2012-05-15 De Beun belooft smakelijk theaterseizoen
2012-05-11 Shanties in theater op Nijenburg
2012-05-01 Picknick en theater op Nijenburg
2012-04-25 Brandweer zoekt vrijwillige fotograaf
2012-04-20 Karin ten Cate en Thé Lau in De Beun
2012-04-07 Sherry Theater speelt zwarte komedie
2012-04-06 Loes Luca en Peter Blok in uitverkocht Doek
2012-04-04 Excursies in parkbos van Nijenburg

Meer nieuws met theater


Meer video's met theater

 

Reacties