Nieuws

Meander aan kop bij Kinderjury

HEILOO - Er nemen al meer dan 150 kinderen uit de groepen 3 t/m 8 van de basisscholen in Heiloo deel aan de Kinderjury Heiloo 2011. Van groep 4 van OBS De Meander doen maar liefst 11 kinderen mee.

De Kinderjury bestaat uit gewone kinderen uit Heiloo, iedereen kan mee doen. Zij kiezen de mooiste, leukste of beste boeken uit het voorbije jaar. Aan het eind worden alle deelnemers uitgenodigd voor een kinderjuryfeestje in de bibliotheek.

Kinderjurybus
Basisscholen vormen naast de bibliotheek een belangrijke schakel voor het overbrengen van leesplezier aan kinderen. Daarom wordt de groep die de meeste kinderjuryleden inschrijft, beloond met een bezoek aan de speciale Kinderjurybus. Die staat 31 maart aanstaande voor de bibliotheek in Heiloo.

Kopgroep
Groep 4 van OBS Meander heeft al 11 deelnemers. Daarna volgt groep 5 van dezelfde school met 8 deelnemers. De Sint Radboudschool groep 4 en groep 7 en de Paulusschool groep 7 hebben ieder 7 deelnemers aan de Kinderjury in hun midden en volgen daarmee op de voet.

Meedoen
Er is nog niets beslist, want op 15 maart aanstaande wordt de definitieve stand opgemaakt: "Dus wil je met jouw groep een workshop in de Kinderjurybus winnen? Overtuig dan je klasgenoten, zodat ze zich nog snel komen inschrijven in de bibliotheek voor de Kinderjury 2011."

Maandag 7 maart 2011 − bron: Bibliotheek Heiloo

2012-05-15 De Beun belooft smakelijk theaterseizoen
2012-05-03 Haren invlechten is een hit
2012-03-05 Boekenweek met Kristien Hemmerechts
2012-03-02 Jubilerende bibliotheek zoekt herinneringen
2012-02-27 Meer subsidie voor G5
2012-02-16 Matilde Haan wint voorleeswedstrijd
2012-02-06 Kunst6daagse: feest van verrassingen
2012-02-01 Nieuw hotel in Oude Herberg
2012-01-20 Kinderen kiezen beste boeken

Meer nieuws met bibliotheek


Meer video's met bibliotheek

 

Reacties