Nieuws

Ondernemers krijgen glasvezel

HEILOO - Ondernemers op bedrijventerrein De Oude Werf krijgen begin 2012 de beschikking over een nieuw glasvezelnetwerk, dankzij de inspanningen van de gemeente Heiloo en Ondernemend Heiloo in samenwerking met BreedNet.

Met glasvezel krijgen ondernemers een supersnelle netwerkverbinding voor innovatieve diensten die tot nu toe nog niet mogelijk waren. KPN is geselecteerd voor de aanleg en start nu met de voorbereidingen. Het netwerk is naar verwachting over enkele maanden gerealiseerd.

Wethouder Hero Veger weet dat veel bedrijven bandbreedte zien als sleutel om hun slagkracht te vergroten. “We zijn dan ook erg blij dat de ondernemers van De Oude Werf niet alleen dankzij de BreedNet-campagne kunnen beschikken over een toekomstvast glasvezelnetwerk met een gunstig tarief, maar zeker ook door de medewerking van een aantal gedreven ondernemers die niet alleen hun eigen belang, maar ook het belang van hun (toekomstige) collega’s op het bedrijventerrein zien.”

Rob van der Wal van Ciropack is één van de voortrekkers van glasvezel op bedrijventerrein De Oude Werf. “In mijn ogen kunnen we nu voor een goede prijs aansluiting krijgen op glasvezel. Voor ons bedrijf is het nodig om over te stappen omdat wij via onze huidige verbinding moeilijk grote bestanden kunnen versturen en ophalen. Met glasvezel zijn wij verzekerd van een toekomstvast netwerk en kunnen wij meegaan met de technologische ontwikkelingen.”

Dinsdag 25 oktober 2011 − bron: Breednet

2012-05-24 Glasvezelwinkel aan de Heerenweg
2012-05-07 Sponsors voor benefiet Dolfinn Rocks
2012-05-04 Rolemmers schoonmaken niet door gemeente
2012-05-01 Heiloo op nominatie voor glasvezel
2012-04-24 Rabobank helpt jonge ondernemers
2012-04-21 Ondernemers krijgen voorproefje Oranjebal
2012-04-17 Bloesemfeest bij Jack Zoon
2012-04-16 Glasvezel internet voor heel Heiloo
2012-04-11 Anti-kraak kantoren in de stichting

Meer nieuws met glasvezel breednet ondernemers


Meer video's met glasvezel breednet ondernemers

 

Reacties