Nieuws

Track 9 zingt bij Deka Tuin

HEILOO - De negenkoppige Heilooër vrouwengroep Track 9 fleurt op 17 december van 13 tot 16 uur Deka Tuin Heiloo op met een optreden. De dames zijn daarnaast op zoek naar een nieuwe repetitieruimte.

Normaal zingt deze formatie alleen pop en rocknummers, dit keer zijn ze ook in het kerstrepertoire gedoken. Het resultaat is een vlotte combinatie van bekende kerstnummers en hun vaste repertoire. Wedden dat u swingend uw kerstboom uitzoekt?

De meiden van Track 9 zingen allemaal al vele jaren. De een komt uit een popkoor, de ander uit de musical- of theaterwereld, de volgende uit de entertainment business. Ze staan dus allemaal hun mannetje op het podium en brengen hun muziek vol passie. Het plezier straalt eraf.

Het repertoire gaat van gouwe ouwen tot hedendaagse pop- en rockmuziek, zoals Adele, the Stones, Bruno Mars, Duffy, Blondie, Caro Emerald, Maroon 5, the Communards. Het grootste deel van de dames komt uit Heiloo en er wordt iedere week gerepeteerd in café de Sfinx. Het café wordt binnenkort verbouwd tot restaurant.

"De dames zijn dus dringend op zoek naar een repetitieruimte", meldt men. "Veel hebben ze niet nodig; maar een borrel achteraf hoort er wel bij!" Heeft u een horecalocatie waar op woensdagavond nog een plekje vrij is? Laat het weten via info@track9.nl

Woensdag 7 december 2011 − bron: Track 9

2012-05-19 Midzomernacht beleving op Nijenburg
2012-05-15 De Beun belooft smakelijk theaterseizoen
2012-04-25 Wethouder krijgt iPad-les van leerlingen
2012-03-28 Kamervragen over spoortunnel in Heiloo
2012-03-26 SP bekijkt spoorwegovergang Vennewatersweg
2012-03-14 Raadselachtige kerstboom voor gemeentehuis
2012-01-19 Meisje onderuit door brommer
2012-01-07 Gemeente haalt kerstbomen op
2012-01-04 Beste ideeën voor bezuinigingen

Meer nieuws met track9 dekatuin kerst


Meer video's met track9 dekatuin kerst

 

Reacties