Nieuws

Foresters speelt tegen Miniprofs

Komende zondag wordt er op Sportpark Het Vennewater een unieke wedstrijd gespeeld tussen een elftal van jeugdspelers van de Foresters en een elftal dat is samengesteld uit spelers die de Foresters in de afgelopen jaren verruilden voor een betaald voetbal club.

Door de goede voetbalopleiding weten de scouts van betaald voetbal clubs al jaren de weg te vinden naar de Foresters. Het leidde afgelopen jaren tot het vertrek van een groot aantal talenten aan clubs als AZ, Ajax, Haarlem en Stormvogels Telstar. Bij die clubs ontwikkelen zij zich verder en misschien kunnen zij ooit de stap maken naar het echte betaalde voetbal.

Het elftal van de miniprofs zal bestaan uit: Thijmen de Vries (Telstar), Stan de Boer, Jur Bruin, Joris Kramer, Daan Boerlage, Thomas Ouwejan, Roger Leeuwenburg, Robin Schouten, Patrick Grossat (allen AZ), Melle Kruit en Richonel Margaret (beiden Ajax). De wedstrijd begint om 13.00 uur en is een voorwedstrijd van de competitiewedstrijd tussen de Foresters 1 en VSV 1 die om 14.00 uur begint.

Dinsdag 6 oktober 2009 − bron: De Foresters

2012-05-21 Noord-Hollandse Meisjes Cup voor Heiloo
2012-05-14 De Foresters toont veerkracht
2012-05-07 De Foresters haakt af in titelrace
2012-05-03 HSV vraagt steun bij wedstrijd
2012-04-23 Spannende eindfase bij De Foresters
2012-04-16 Vlam in de pan bij De Foresters
2012-04-14 Paulusschool wint schoolvoetbaltoernooi
2012-04-10 De Foresters verslaat 100-jarige VSV
2012-04-05 KNVB nomineert Wim van Gelder

Meer nieuws met foresters


Meer video's met foresters

 

Reacties