Welkom op de startpagina van Heiloo

Nieuws

Twitter RSS feed Toevoegen aan Google
Dit bericht promoten.

Gemeente Heiloo geeft voor Haïti

De gemeente Heiloo stort één euro per inwoner in het noodfonds voor Haïti. De gemeenteraad heeft dit besloten op voorstel van het college van B&W. Het geld gaat naar een gezamelijk noodfonds van Nederlandse gemeenten.

De bevolking van Haïti is door het natuurgeweld zwaar geraakt en dan is hulp meer dan welkom. De Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) heeft een noodfonds opgericht waarvoor gemeenten een bijdrage kunnen doen.

Het college van Burgemeester en Wethouders van Heiloo heeft afgelopen maandag tijdens de vergadering van de gemeenteraad het voorstel gedaan om per inwoner één euro in het noodhulpfonds van de VNG te laten storten. De gemeenteraad steunde dit voorstel unaniem.

Waardering: OOOOO 0/0 - Donderdag 4 februari 2010 - Bron: Caj Oosters

2010-03-18 Fietstweedaagse in 't Loo
2010-03-13 Springschans krijgt duurzame zonnebloem
2010-03-12 Fashion For Charity voor Pink Ribbon
2010-03-11 Koninklijke onderscheiding voor Daas
2010-03-11 Kaan nog niet in gemeenteraad
2010-03-10 Cameratoezicht mogelijk gemaakt
2010-03-10 Politiek pleit voor informateur
2010-03-08 GP Groot sponsort AZ
2010-03-07 Voorjaarsconcert Eensgezindheid met Fifty Singers

Meer video's met steun haiti gemeenteraad

 

Reacties

Je bent niet ingelogd. Om een reactie te plaatsen moet je eerst inloggen. Als je nog geen gebruikersnaam hebt, moet je eerst registreren. Wachtwoord vergeten? Vraag een nieuw wachtwoord aan.

Er zijn nog geen reacties.