Nieuws

VIP Night in Winkelhof 't Loo

HEILOO - Op woensdag 6 oktober aanstaande vindt een uniek evenement plaats in Winkelhof ’t Loo in Heiloo. Van 19.00 tot 23.00 uur is het winkelcentrum geopend voor een speciale VIP Night.

Behalve de wervelende modeshows vindt men op de pleinen van het winkelcentrum veel op het gebied van beauty en verzorging, demonstraties, presentaties en heerlijke hapjes en live muziek van Jean Louis van Dam. De winkels houden de deuren open tot maar liefst 23.00 uur.

Met medewerking van een groot aantal winkels van Winkelhof ‘t Loo worden twee modeshows voorbereid. Deze vinden plaats om 19.30 en 21.00 uur. De najaarsmode 2010 wordt geshowd door modellen en danseressen onder begeleiding van de muziek van Lady Lago. Ladyspeaker Diana Felix vertelt u de in’s en out’s van de getoonde najaarsmode. Omdat vele winkels deelnemen, is de show gevarieerd en is ‘voor elk wat wils’ zeker van toepassing.

Na te hebben genoten van de modeshow kan men op de pleinen terecht voor demonstraties en presentaties op het gebied van koken, eten, lichaamsverzorging etc. Bij Brasserie Veldt en het restaurant van de Hema, staat een gratis kopje koffie of thee klaar met Petit Four. Ook is er volop de gelegenheid om in de winkels de najaarsmode te bekijken en uiteraard te passen.

Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij Didi, Hema en Vastenhoven Mode. De toegang is € 7,50 inclusief een kopje koffie of thee met een heerlijke Petit Four bij aankomst en een drankje later op de avond.

Donderdag 30 september 2010 − bron: VVV

2012-05-12 Suzanne Buis signeert bij de HEMA
2012-04-22 Open Huis sluit af met festival
2012-03-15 Vrijmarkt op Koninginnedag gaat door
2012-03-06 Bruidsbeurs in Fletcher Hotel
2012-02-28 Vrijwilligersmarkt in Winkelcentrum 't Loo
2012-02-24 Lifestyle en fashion in Winkelhof 't Loo
2012-01-31 XXL weken: derde brood gratis
2012-01-16 Jeu de boules op het Looplein
2012-01-08 Simone van der Vlugt signeert

Meer nieuws met winkelhof modeshow


Meer video's met winkelhof modeshow

 

Reacties