Prikbord

Waterscouting op zoek naar enthousiaste leiding

Zaterdag 26 augustus 2017 door Waterscouting Victorie Heiloo

Waterscouting Victorie Heiloo is op zoek naar actieve, enthousiaste welpen- en verkennerleiding (m/v) die kinderen van resp. 7 t/m 11 jaar of 11 t/m 15 jaar wil begeleiden en helpt bij het organiseren van binnen – en buitenactiviteiten. Te denken valt aan wekelijkse opkomsten, bosspellen, weekenden, zomerkamp en zeilen. Je hoeft niet per sé ervaring te hebben, maar je vindt het wel leuk om met kinderen om te gaan. Kennis van de wereld van scouting of zeilen is wenselijk, geen noodzaak. Ben je enthousiast, creatief en minimaal 16 jaar, neem dan contact met ons op! Aanmelden kan via welpen@scoutingvictorie.nl of verkenners@scoutingvictorie.nl Tevens zijn wij op zoek naar een secretaris en een voorzitter die ons bestuur willen versterken. Informatie of aanmelden: secretariaat@scoutingvictorie.nl Wil je meer over onze vereniging weten? Kijk gerust op onze website www.scoutingvictorie.nl of kom langs op onze stand tijdens 'Uit & Zo' op zaterdag 2 september a.s. tussen 11 en 16 uur, locatie: bibliotheek Heiloo, Westerweg 250.

Lees meer berichten op het prikbord

Meer video's met bibliotheek _kinderen _scouting _victorie

2017-12-04 Bibliotheek Heiloo wint Social Sofa
2017-11-06 Kinderen basisschool Elckerlyc brengen burgemeester ontbijtje
2017-10-31 Aandacht voor pleegzorg
2017-09-07 Feestelijke startbijeenkomst Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds
2017-09-01 Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds van start
2017-08-01 Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds van start in Castricum
2017-05-31 Slootjesdag zondag 11 juni
2017-05-02 Kinderen BUCH gemeenten in het RTL TV-programma ‘Hou ’t Schoon’

Meer nieuws met bibliotheek kinderen scouting victorie

 

Reacties

 
comments powered by Disqus