Nieuws
Heiloo in zeer kalm vaarwater
ARCHIEF: Donderdag 25 september 2008 Het college van Heiloo is goed op koers bij het uitvoeren van het collegeprogramma. Dat toont onder meer de begroting voor komend jaar en de jaren erna, die sluitend is, zo stelt burgemeester Hans Romeyn.
De begroting voor 2009 sluit met een positief eindsaldo van 1,5 miljoen euro. Dat is vooral te danken aan een hogere uitkering van het Rijk via het Gemeentefonds en het bezuinigen op de exploitatiebudgetten.
Een van de hoogste kostenposten is De Andere Overheid. Dit houdt een fors pakket van maatregelen in om het werk van de gemeente, en dan met name de dienstverlening naar de burgers toe verder te digitaliseren. Dat gaat de gemeente door wet- en regelgeving jaarlijks 193.000 euro kosten en incidenteel - eveneens door wet- en regelgeving - nog eens 269.000 euro.
Bij dat alles blijft nog ruimte voor nieuw beleid. Zo wil het college via het programma 'streetwise' kinderen betrekken bij maatregelen voor de verkeersveiligheid. Volgend jaar zullen 325 woningen worden gebouwd.
Het Centrum voor Jeugd en Gezin komt er ook in Heiloo, en wel aan de Holleweg. Ook komt er niet alleen een woonservicezone bij Overkercke, maar ook 'satellieten' hiervan bij Ypehove, De Loet en in de nog te bouwen Zandzoom.
2026-10-14 Inloopmoment over isolatiesubsidie en doe-het-zelf
2026-10-12 Leerlingen bouwen hun eigen stad tijdens Democracity
2026-10-09 Aandacht voor Paarse Vrijdag bij de gemeente en bibliotheek
2026-10-07 Geen vuurwerkontheffingen in Bergen, Castricum en Heiloo
2026-10-05 Ze staan er weer: bladkorven
2026-09-29 Maandelijks ‘Koffie met het college’ in de bieb
2026-09-25 Maandag 28 september raadsvergadering
2026-09-24 Inloopavond over de nieuwbouw aan de Mariënstein
2026-09-21 Maaien in en langs het water
Meer nieuws met bouw bouwen gemeente holleweg jeugd kinderen koe ruimte woning zandzoom zon









