Prikbord

Nieuwjaarswensen Waterscouting Victorie

Donderdag 14 december 2017 door Scouting Victorie Heiloo

Vervult u onze nieuwjaarswensen? Waterscouting Victorie Heiloo is op zoek naar actieve, enthousiaste welpen- en verkennerleiding die kinderen van resp. 7 t/m 11 jaar of 11 t/m 15 jaar wil begeleiden en helpt bij het organiseren van binnen- en buitenactiviteiten. Te denken valt aan wekelijkse opkomsten, bosspellen, weekenden, zomerkamp en zeilen. Je hoeft niet per sé ervaring te hebben, maar je vindt het wel leuk om met kinderen om te gaan. Kennis van de wereld van scouting of zeilen is wenselijk, geen noodzaak. Ben je enthousiast, creatief en minimaal 16 jaar, neem dan contact met ons op! Aanmelden kan via welpen@scoutingvictorie.nl of verkenners@scoutingvictorie.nl Wie versterkt ons bestuur? Tevens zijn wij op zoek naar een secretaris en een voorzitter die ons bestuur wil komen versterken. Informatie of aanmelden: secretariaat@scoutingvictorie.nl Wil je meer over onze vereniging weten? Kijk gerust op onze website www.scoutingvictorie.nl Tevens wensen wij iedereen alvast een heel gelukkig maar vooral een uitdagend 2018 toe!

Lees meer berichten op het prikbord

2018-05-29 VakantieFUN voor kinderen met jeugdhulp
2018-05-02 Tamme duif Skipper weer terecht, maar heeft zware verwondingen
2018-04-28 AZ Selectiedagen ‘mooi scoutingmoment’
2018-04-25 Leerlingenvervoer aanvragen vóór 1 juni
2018-04-25 Scouting Victorie genomineerd voor WeCycle actie
2017-11-06 Kinderen basisschool Elckerlyc brengen burgemeester ontbijtje
2017-10-31 Aandacht voor pleegzorg
2017-09-07 Feestelijke startbijeenkomst Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds

Meer nieuws met kinderen scouting victorie wensen zomerkamp

 

Reacties