Prikbord

Scouting Victorie zoekt: klavertje vier

Dinsdag 10 juli 2018 door Scouting Victorie Heiloo

Iedere week beleven onze scouts de meest uitdagende activiteiten bij onze scoutinggroep. Zoals bij alle verenigingen zijn ook wij afhankelijk van de inzet van vrijwilligers. Daarom zoeken wij een beetje geluk. Breng jij een beetje geluk? - Bij scouting maak jij het avontuur mogelijk! - Je helpt de jeugd zichzelf te ontwikkelen! - Samen met andere vrijwilligers zorg je ervoor dat kinderen het geweldig naar hun zin hebben! Ontvang ook een beetje geluk! - Bij scouting draait het om plezier en uitdaging, ook voor onze vrijwilligers! - Bij scouting ontwikkel jij jezelf! - Bij scouting word je onderdeel van een hartstikke gezellig team! Interesse gewekt? Neem dan vrijblijvend contact met ons op via bestuur@scoutingvictorie.nl over jouw geluk binnen onze club! Wij kijken ernaar uit jou te ontmoeten op ons clubgebouw, Westerweg 48 te Heiloo

Lees meer berichten op het prikbord

2018-11-06 Heiloo treedt op als ambassadeur van Respect
2018-11-05 Kom 10 november naar de Zorg (goed) voor Elkaar Beurs
2018-10-22 Via het Jeugdfonds Sport en Cultuur doet ieder kind mee
2018-10-01 Kinderen kiezen hun favoriete speeltoestellen
2018-09-27 VakantieFUN in herfstvakantie voor kinderen met GGZ-zorgindicatie
2018-09-19 Kinderen kiezen voor speelplek De Kandelaar
2018-09-05 Duurzaamheidsfestival SuperSchoon
2018-08-28 Vrijwilligers Bedankt! Save the date

Meer nieuws met activiteiten gezellig jeugd kinderen ontmoeten

 

Reacties