Prikbord

Ontdekochtend bij de Paulusschool

Dinsdag 12 maart 2019 door Paulusschool - Susan Groot

Bent u op zoek naar een goede school voor uw zoon of dochter? Op woensdag 13 maart a.s. staan van 9.00-11.00 uur onze deuren weer open voor nieuwe en belangstellende ouders, die de dagelijkse praktijk bij ons op school willen ontdekken en geïnformeerd willen worden over onze werkwijze. Wij geven ontwikkelingsgericht onderwijs op onze school. Dit houdt in dat we werken met thema's en dat we aan de hand van deze thema's de kinderen laten ontdekken, onderzoeken en leren. Denkt u nu niet, "O dan krijgen de kinderen alle vrijheid om alles zelf uit te vinden". Nee we werken met een duidelijke structuur, deze onderwijsmethode kan niet zonder. Wij kunnen u natuurlijk vertellen waarom wij vinden dat het ontwikkelingsgerichte onderwijs op de Paulusschool zo goed is voor uw kind. Dat wij met ons enthousiaste en professionele team alles doen om uw kind te laten leren voor zijn of haar leven. Dat uw kind daarbij ontdekt zichzelf te zijn en zich kan ontwikkelen in deze uitdagende leeromgeving. Maar het is leuker om het een keertje met eigen ogen te komen aanschouwen. Tijdens de ontdekochtend zijn alle peuters (ingeschreven kinderen, broertjes, zusjes en andere belangstellenden) van 9.00-11.00 uur welkom om te komen spelen in de opvanggroep. U bent natuurlijk welkom om erbij te blijven, de koffie en thee staat klaar! U vindt onze school aan de Hucht 6, Heiloo. Meer informatie op www.depaulusschool.nl

Lees meer berichten op het prikbord