Prikbord

Rabobank Clubkas: stemt u ook op onze vereniging?

Zondag 5 mei 2019 door Scouting Victorie Heiloo

De Rabobank Clubkas Campagne is een initiatief van de Rabobank. De Rabobank verdeelt dit jaar 225.000,00 euro voor verenigingen uit Alkmaar e.o. Elk lid ontvangt een unieke stemcode. Elke stem is dus geld waard! U kunt 5 stemmen uitbrengen op verenigingen of stichtingen die u een warm hart toedraagt, waarvan maximaal 2 op dezelfde vereniging. Heeft u een stemkaart ontvangen, maar u heeft geen idee waarop u wilt stemmen? Stem dan op Scouting Victorie Heiloo. Onze vereniging, die al meer dan 70 jaar bestaat, bestaat uit actieve vrijwilligers die wekelijks uitdagende, creatieve, activiteiten bedenkt in en om clubhuis De Bolder (nabij het Heilooerbos) voor jongeren vanaf 7 tot 23 jaar. Ook worden er zeilactiviteiten en zomerkampen georganiseerd voor de welpen en verkenners. Het geld kunnen wij dan ook goed gebruiken voor o.a. het onderhoud/aanschaf van onderdelen voor onze stalen zeilboten. U kunt nog stemmen t/m 14 mei via deze link https://www.clubkascampagne.nl/alkmaar/clubkascampagne Alvast heel hartelijk dank!

Lees meer berichten op het prikbord