Nieuws

3e Heiloo Open golftoernooi op 6 en 7 september

Na twee zeer succesvolle voorgaande edities staat er niets in de weg om ook dit jaar weer een schitterend Heiloo Open te organiseren. De voorbereiding is in volle gang, zodat over ruim een maand weer een soepele organisatie borg staat voor veel golfplezier.

De inschrijving voor het 3e Rabobank GCH Heiloo Open is vanaf 30 juli opengesteld. GCH-leden die inschrijven met een vrije GVB’er hebben ook dit jaar weer voorrang bij het toekennen van de 192 startplaatsen. Individueel inschrijven is natuurlijk ook mogelijk zowel voor leden als niet leden. Inschrijving staat open voor handicappers van 0 – 36 en voor golfers met GVB. Op zaterdag wordt gemixed een kwalificatieronde over 9 holes gespeeld; zondag zijn er twee finales (categorie GVB en categorie handicappers) over 18 holes.

Behalve clinics en masterclasses organiseert Golfschool Ivar van der Moolen dit jaar ook een Fun Factory speciaal voor de jeugd tussen de 6 en de 12 jaar. Volgens een concept van de NGF kunnen jeugdige leden ook vriendjes en vriendinnetjes kennis laten maken met de golfsport. Fun Factory is een spellencircuit met tien stations. Op een leuke en speelse manier worden verschillende spelvaardigheden getest.

Ook de countryclub van GCH is dit jaar weer partner in het organiseren van activiteiten en het opvangen van belangstellenden die willen kennismaken met golf in Heiloo

Vrijdag 1 augustus 2008 − bron: Golf & Countryclub Heiloo

2012-02-08 Ruil trottoir voor parkeren
2012-02-08 Appelflappen op de ijsbaan
2012-02-07 TAQA Cultuurfonds geeft geld
2012-02-07 Een buitenkans voor vrijwilligers
2012-02-06 Gemeenteraad duikt in Baafje
2012-02-06 Kunst6daagse: feest van verrassingen
2012-02-06 Try-out Virginia Woolf uitverkocht
2012-02-05 Vernielers autospiegels aangehouden
2012-02-05 Superzaterdag op de ijsbaan

Meer nieuws met golf handicap jeugd opvang school sport station toernooi zon


Meer video's met golf handicap jeugd opvang school sport station toernooi zon

 

Reacties