Nieuws
Bespreking geluidsoverlast toenemend vliegverkeer
HEILOO - In de commissie Openbare Ruimte wordt woensdagavond 16 februari aanstaande gesproken over de aanpak van geluidsoverlast ten gevolge van vliegverkeer. Het experiment met glijvluchten komt niet van de grond en levert extra overlast op.
Per 1 november 2010 heeft de Tweede Kamer besloten te starten met een experiment voor een nieuw geluidsstelsel voor Schiphol. Dit besluit maakt deel uit van een eerder besluit om Schiphol verder te laten groeien naar 510.000 vluchten in 2020 mits daarbij geluidsarmlanden via glijvluchten wordt ingevoerd. Dit geluidsarmlanden houdt in dat men langer hoog vliegt en pas laat stijl daalt in een glijvlucht. Op de Polderbaan vliegt men dan op 3000 voet aan in plaats van 2000 nu.
Probleem is echter dat deze glijvluchten niet van de grond komen. Dit geeft dus extra geluidsoverlast. Dit is voor Heiloo van groot belang omdat de A9 meestal de aanvliegroute naar de Polderbaan is. Daarbij komt dat de bewoners aan oostkant al geluidsoverlast van de A9 zelf ondervinden. Los daarvan vliegen vliegtuigen over heel Heiloo naar de A9 toe.
Het initiatief komt van de VVD Heiloo die een bespreeknotitie heeft opgesteld. Voor de VVD is het doel van de bespreking te weten hoe het college en onze bewonersvertegenwoordiger hiermee omgaan en wat bewoners van de ontwikkelingen vinden. De commissie kan zich aansluitend een mening vormen. VVD Heiloo streeft ernaar dit onderwerp voorlopig jaarlijks te bespreken.
De verantwoordelijke wethouder mevrouw Schmalschläger en bewonersvertegenwoordiger de heer Wim Dekker zijn ook uitgenodigd. Via www.heiloo.nl kunt u de notitie downloaden. U kunt uw mening geven door in te spreken (5 minuten). Dit dan vooraf melden aan de aanwezige griffie.
2012-03-01 Hinder Schiphol moet minder
2012-01-25 De Boscrossers op RTL-4
2011-12-21 Jury kiest sporters van het jaar
2011-12-05 Genomineerde sporters van het jaar
2011-11-30 Trias heeft Nederlands Cross kampioen
2011-11-30 Onverlaten vernielen voetbalveld
2011-11-08 Ronald Kuin kampioen traplopen
2011-09-24 Heiloo stapt uit overleg Schiphol
2011-09-23 Scouting Rurik draait door
Meer nieuws met vliegtuig schiphol cros

Time trial TC Heiloo
2012-04-26

TC Heiloo Finale
2012-04-26

BWC 2012 manche 2
2012-04-08

Clubkampioenschappen Cross AV Trias 2012
2012-04-01
Meer video's met vliegtuig schiphol cros




