Agenda
Midzomerconcert Doulce Memoire - Schapenwei Landgoed Nijenburg
Doulce Memoire Midzomerbosconcert 22 juni 2026
Een mooie traditie: het midzomerbosconcert van kamerkoor Doulce Memoire uit Haarlem. Al jaren een begrip bij Haarlem, in het bos bij Duin en Kruidberg, en nu voor het eerst op de schapenweide van Landgoed Nijenburg in Heiloo: a capella-zang, het ruisen van de wind in de bladeren, de kwetterende vogels en het zachtjes ploppen van een kurk uit een fles rosé.
Wat kun je muzikaal verwachten? Je wordt verwelkomd met ons lijflied: Doulce Memoire. We zingen liederen uit de Baltische en Scandinavische midzomernachttraditie. Daar vieren ze in deze tijd de hele nacht feest en begroeten elkaar met de kreet: ‘Ligo!’. We zingen laat-romantische, soms zwoele Nederlandse en Vlaamse liederen waarin de natuur veelvuldig werd bezongen en de grenzen van de tonaliteit worden verkend, zoals bij Diepenbrock. Daarnaast zingen we enkele stukken op teksten van Shakespeare. We sluiten af met de hedendaagse componist Bikkembergs. Kortom, een veelzijdig concert in de open lucht.
Dit concert wordt mede mogelijk gemaakt door Natuurmonumenten. Houd rekening met de natuurwaarden op deze bijzondere locatie.
Datum: Maandag 22 juni 2026 Tijd: 20:00 uur Locatie: Schapenwei Landgoed Nijenburg
Meer informatie: www.natuurmonumenten.nl




