Bekendmakingen Gemeente Heiloo
Evenementenvergunningen (week 13, 2016)
Het college heeft kennisgenomen van het organiseren van een hockeyfeest met versterkte popmuziek op zaterdag 2 april 20.30 uur tot zondag 3 april 2:00 uur in de kantine van hockeyclub De Terrirs. Daarnaast heeft de burgemeester ontheffing verleend voor verruiming van de sluitingstijd tot 2.00 uur (verzending brief 8 maart 2016).
De burgemeester heeft vergunning verleend voor het organiseren van zes kofferbakmarkten op het Evenemententerrein De Omloop. De kofferbakmarkten worden georganiseerd op de zondagen: 24 april, 16 mei, 26 juni, 17 juli, 7 augustus en 18 september van 9.00 tot 15.30 uur (verzending brief 3 maart 2016).
Bezwaar maken
Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit.
Vragen om schorsing
Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht.
Meer informatie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66.
Datum: 2016-03-29 - Bron: Gemeente Heiloo - Meer bekendmakingen...




