Nieuws
Kinderpostzegelactie weer begonnen: "Voor kinderen, door kinderen"
ARCHIEF: Woensdag 28 september 2016 HEILOO Ruim 25.000 Noord-Hollandse leerlingen trekken de komende dagen langs de deur in onze provincie.
Niet voor niets, want de Kinderpostzegelactie is weer begonnen.Ook leerlingen van groep 8 van basisschool de Paulus in Heiloo zetten zich graag in voor het goede doel, want degene die het meest verkoopt, krijgt een gratis schoolreisje naar een pretpark. De leerlingen zijn enthousiast. "Wij zetten ons natuurlijk in voor kinderen", zegt een leerlinge van de Paulus. "En volgens mij is het motto ook 'Kinderpostzegels voor kinderen door kinderen'. Dus eigenlijk zamelen wij als kinderen geld in voor kinderen die het nodig hebben." De Heiloose Rita is een trouwe klant en doet ook dit jaar graag mee. "Ik vind het een heel goed doel", zegt ze. "Er zijn zoveel kinderen die weinig hebben. Dus ik koop m'n hele leven al de kaarten en postzegels."
Lees verder op de website van RTV-NH
2025-08-12 Kids houden hoofd koel tijdens zomerkamp ondanks de hitte
2024-10-16 Basisschoolleerlingen maken kennis met lokale politiek
2024-10-07 Overhangend groen snoeien
2024-07-15 Crisisnoodopvang Schagen is een warm ontmoetingscentrum
2024-06-03 Snoei overhangend groen voor makkelijk bereikbare wegen
2024-05-22 Word jij onze nieuwe kinderburgemeester?
2024-02-29 De Peiling: gemeenten moeten zwembaden in nood helpen
2024-02-09 Opgepakte ontuchtverdachte in Heiloo eerder gestraft voor betasten kinderen.
2024-01-30 Heiloo opgeschrikt door ontuchtpleger op schoolplein.
Meer nieuws met basisschool goed doel kinderen kinderpostzegels







![Koude maar feestelijke intocht bij de Witte Kerk in Heiloo [FOTO'S & VIDEO]](http://i.ytimg.com/vi/pxn4VdyWsgU/default.jpg)

