Nieuws
Rioolvervanging Arklaan
ARCHIEF: Dinsdag 19 augustus 2008 Maandag 1 september a.s. starten de werkzaamheden voor de rioolvervanging in de Arklaan te Heiloo. Het werk wordt uitgevoerd in opdracht van gemeente Heiloo en duurt naar verwachting tot eind november 2008.
De werkzaamheden bestaan onder ander uit het deels verwijderen van de huidige riolering in de groenstroken, het opnemen van de bestrating, het aanleggen van een gescheiden rioolstelsel in het midden onder de rijbaan en het weer herstellen van de bestrating en groenstroken. De bomen blijven gehandhaafd en worden tijdens de uitvoering tegen de werkzaamheden beschermd. Daarnaast wil de gemeente het aantal anti-parkeerpalen, met uitzondering van het gebied rond de school, sterk verminderen.
Tijdens de werkzaamheden zijn gedeeltes van de Arklaan afgezet en niet voor verkeer toegankelijk. De Jan van Rijckenborghschool is gedurende de werkzaamheden bereikbaar via de Trompenburg.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer D. Westerink, van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 67 67.
2026-07-16 Aantal eikenprocessierupsen neemt weer toe
2026-07-08 Vervolg verkenning fusie Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo
2026-06-16 Rijbewijs online verlengen
2026-06-16 Gemeente start weer met ecologisch maaien
2026-06-12 Derde dag van 4 van Alkmaar draait om bier en bezinning
2026-06-12 Vragenlijst participatie
2026-06-12 Maandag 15 juni commissievergadering
2026-06-10 Snoei overhangend groen en houd de stoep vrij
2026-06-01 Vraag op tijd een lintje aan
Meer nieuws met bomen gemeente rijckenborg school zon









