Nieuws

ARCHIEF: Vrijdag 12 september 2008 Op zaterdag 11 oktober aanstaande gaan alle remmen los. Kwartje Koffie in het Golden Tulip haalt het Bierfest uit München naar Heiloo. De hele avond draait om bier en feest met begeleiding van die Darmstädter Hübsch.

Iedere Nederlander kent ze. Duitse liedjes. Skandal am Rosi, zwei kleiner Italiëner, Du, Rosamunde. Heimatkapelle Die Darmstädter Hübsch, een band even Duits als Rudi Carell, speelt ze allemaal. De uit Alkmaar en omgeving afkomstige muzikanten hebben allemaal ruime ervaring en hebben elkaar gevonden in de liefde voor de Duitse muziek. Denny Barsch (bas), Pauli von Schagenhofen (drums), Don Phillipo Decker (toetsen) en Gerhard von Fähn (gitaar) begeleiden het zangduo Frau Alt en Rheino Brust op hun reis door het Duitse Lied. Niet alleen schlagers, nee, ook rock, disco, zelfs Duitse rap staan op het programma. Nina Hagen ontmoet Heino, Conny Fröboes danst met Spider Murphy.

Dat deze aanpak succesvol is bewijzen de vele optredens, niet alleen in Nederland maar ook in Duitsland. In de zomer van 2000 maakte de band een succesvolle tournee langs een aantal Duitse festivals. Het Duitse publiek verloor onmiddellijk het hart aan de sympathieke Hollanders. Punk, vonden sommige jongeren het, om in lederhosen en dirndl popmuziek te spelen. Maar ook de ouders spraken zich uit, vonden het prachtig, met veel gevoel voor het Duitse culturele erfgoed. Hoe dan ook, Heimatkapelle Die Darmstädter Hübsch maakte wat los bij onze oosterburen. Tijdens de tournee in Duitsland heeft Heimatkapelle Die Darmstädter Hübsch de cd “Live am Ring” opgenomen, die werd uitgebracht in september 2000. Zeer binnenkort wordt de nieuwe cd verwacht, met als titel "Morgen kommt der Rinderwahn".

De entree bedraagt 10 euro. Het feest begint om 19.00 uur en gaat door tot 01.00 uur 's nachts. Reserveer snel een kaartje: bel 072-5052244 of stuur een e-mail naar info@gtheiloo.nl

Vrijdag 12 september 2008 − bron: Golden Tulip Heiloo

2025-04-11 Dinsdag 15 april commissievergadering
2025-04-08 Droog weer houdt aan, opnieuw zonovergoten dag
2024-12-05 Maandag 9 december commissievergadering
2024-12-02 Snelweg A9 afgesloten na eenzijdig ongeval bij Heiloo
2024-11-20 Heerenweg tijdelijk afgesloten door incident met torenkraan
2024-11-19 Heereweg tijdelijk afgesloten door incident met torenkraan
2024-09-26 Hoogeweg tijdelijk gedeeltelijk afgesloten voor autoverkeer
2024-09-14 Man (35) omgekomen bij verkeersongeluk op de A9
2024-09-14 Man overleden bij verkeersongeval A9

Meer nieuws met band bar bier dans drums duits festival gitaar gth jongeren kapel muziek nacht punk rap rock ska zang


Bron: tomasjansma@mastodon.nl 🇺🇦
bron: tomasjansma@mastodon.nl 🇺🇦
Bron: Edward Neering
bron: Edward Neering
Bron: Patricia v. Lieshout🌱
bron: Patricia v. Lieshout🌱
Bron: HEILOO-2000
bron: HEILOO-2000