Nieuws

Lotto miljoen gevallen in Heiloo

ARCHIEF: Dinsdag 18 november 2008 Een abonneespeler uit Heiloo heeft de eerste prijs van 1 miljoen euro in de zaterdagtrekking van Lotto gewonnen. De vrouw speelde met Lotto mee, omdat ze graag een goed doel wil steunen en niet zozeer geld wil winnen.

De prijs kwam dan ook als een enorme verrassing. "Ik ga met dit geld ook weer een goed doel steunen. Ik heb nu zoveel financiële vrijheid dat ik eindelijk kan doen wat ik altijd al wilde, namelijk een project steunen in het buitenland en er zelf ook actief betrokken bij zijn," aldus de gelukkige winnaar.

Lotto heeft dit jaar alweer voor de 16e keer een miljoen euro uitgekeerd en de Lotto Jackpot blijft oplopen. Zaterdag 15 november is hij niet gevallen, dus dat betekent dat de Lotto Jackpot aanstaande zaterdag goed is voor maar liefst 15,4 miljoen euro.

Dinsdag 18 november 2008 − bron: De Lotto

2026-04-12 Fietser gewond na botsing, scooterrijder rijdt door
2026-03-30 Controleer uw paspoort, ID-kaart en rijbewijs
2026-03-17 Weet je nog niet waar je op wil stemmen?
2026-01-09 Nieuwe PMD-lijst: meer afval in de oranje bak
2025-11-12 Gedragsonderzoek P+R
2025-09-10 Controleer uw paspoort, ID-kaart en rijbewijs
2025-08-25 Meld uw bijzondere boom aan
2025-08-12 Kids houden hoofd koel tijdens zomerkamp ondanks de hitte
2025-05-22 Politie hoopt op tips over oplichter met herkenbare tattoos

Meer nieuws met geluk ijs winnaar


Bron: Elly Meriwani 🇺🇦
bron: Elly Meriwani 🇺🇦
Bron: \_____x(Jasper)x_____/
bron: \_____x(Jasper)x_____/
Bron: MaschatenBruggencate
bron: MaschatenBruggencate
Bron: Cora de Vries
bron: Cora de Vries