Nieuws
Aanpak criminaliteit en overlast in 't Loo
ARCHIEF: Dinsdag 1 december 2009 Afgelopen donderdag is een intentieverklaring ondertekend door winkelhof Â’t Loo, gemeente, politie en Hoofdbedrijfschap Detailhandel om het Keurmerk Veilig Ondernemen te krijgen voor winkelhof Â’t Loo. Het keurmerk staat voor een gezamenlijke aanpak van criminaliteit en overlast.
Als eerste stap voor het verkrijgen van het keurmerk wordt gekeken hoe de situatie op dit moment is. Is er bijvoorbeeld angst onder de ondernemers, het winkelend publiek en onder het personeel? Of hebben de betrokkenen wel eens te maken met geweld? Als dit allemaal bekend is, wordt beschreven wat verbeterd kan worden. Het uiteindelijke doel is dat u rustig en veilig kunt blijven winkelen in Heiloo.
De intentieverklaring is ondertekend door wethouder R. Opdam, M. Kaptein, R. Smeele (HBD), M. van der Lugt (namens Dela, beheerder Â’t Loo) en R. van Proosdij (namens het bestuur van de winkeliersvereniging). Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Moleman, afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 55.
2019-04-18 Koningsdag - Vrijmarkt
2018-04-25 Koningsdag vrijmarkt
2016-04-01 Apple Store trekt veel bezoek
2015-08-18 Veiligheidsscan voor 't Loo
2015-05-08 Advies: Tweede supermarkt in 't Loo
2015-04-17 Doofstomme vrouw berooft Heiloose
2015-04-11 Start Appeltje Eitje week
2015-01-14 Ik winkel in Heiloo prijsuitreiking
2015-01-07 Zaterdag 10 januari apotheose kassabonnenspaaractie
Meer nieuws met winkelhof