Nieuws
Beach Sports Event verplaatst
ARCHIEF: Woensdag 9 juni 2010 HEILOO - Vanwege het slechte weer is de organisatie van het Beach Sports Event genoodzaakt de eerste week (tennis) te verplaatsen en te combineren met de tweede week. Het belooft volgende week dan ook een drukke en gezellige boel te worden.
Het parkeerterrein van tenniscentrum Dorssports is weer omgetoverd tot een echt strand. Van maandag 14 tot en met zondag 20 juni 2010 vindt het toernooi in tropische sferen plaats. Zondag sluit men af met een spetterend optreden van een Special Guest van internationale allure. Hiernaast natuurlijk een DJ, de BBQ en een verrassende afsluiting.
De week ziet er als volgt uit:
Maandag: Nederland- Denemarken, aanvang 13.00 uur
Dinsdag: Voetbal en volleybal
Woensdag: Tennis
Donderdag: Voetbal en volleybal
Vrijdag: Tennis
Zondag: Finaledag, aanvang 12.00 uur
Ken je nog mensen die willen meedoen? Geef dit dan snel door in verband met het opzetten van het nieuwe speelschema. De kosten per team zij voor tennis 15 euro, voor voetbal en volleybal 30 euro. Inschrijven kan door de naam van jouw team en medespelers te e-mailen naar info@beachsportsevents.nl
2026-01-13 Tegoed voor sport, cultuur en schoolkosten
2025-11-27 🔴 AZ kraakt stugge Ierse code en verdubbelt punten in Europa
2025-11-03 AZ-fan Herman Slim maakt zich klaar voor Engels snoepreisje
2025-09-05 Week van de Open Sportvereniging
2025-09-01 Handen uit de mouwen bij HCAW: "Aan alle opa's: kom helpen"
2025-08-12 Kids houden hoofd koel tijdens zomerkamp ondanks de hitte
2025-07-23 Open sportvereniging: kloppend hart van de wijk
2025-06-12 Opening sporthal 28 juni 2025
2024-12-06 Wie is de nieuwe directeur van AZ?
Meer nieuws met beach sport









