Nieuws
Collectief Contour in Fort Spijkerboor
ARCHIEF: Dinsdag 7 september 2010 HEILOO - Foto Collectief Contour uit Heiloo verzorgt tijdens de Open Monumenten dag een expositie in Fort Spijkerboor, onderdeel van de Stelling van Amsterdam. De fotoclub stelt een 30-tal werken ten toon met het thema Urban en het thema water.
Urban fotografie is een spannende vorm van fotografie welke een aantal leden van deze 18-koppige club erg interesseert. Het vastleggen van oude verlaten gebouwen die in verval verkeren, biedt je als fotograaf gelegenheid een verhaal te vertellen met beeld. Het thema water is een prachtig breed te interpreteren thema wat heel verrassend kan werken. Er zullen dan ook niet voor de hand liggende waterfoto's gepresenteerd worden. De beide thema's sluiten perfect aan bij deze fraaie locatie.
Opvallend aan deze expositie is de originele manier van presenteren van het werk. Collectief Contour wil graag buiten de gangbare paden treden. Naast de beelden is dat ook de manier van presenteren voor deze club. De geëxposeerde werken zullen tevens worden aangeboden voor verkoop.
De Open Monumentendag biedt u de gelegenheid Fort Spijkerboor te bezoeken met zijn prachtige historie. Daarnaast is de toegang vrij tot de boeiende expositie van Collectief Contour. Openingstijden: 11 en 12 september van 11 tot 17 uur.
2026-04-02 Cyclomedia maakt nieuwe straatfoto’s
2026-03-25 Politie toont nieuwe foto vermiste Trudy (75) uit Heiloo
2024-07-06 Meerdere tentoonstellingen in Atelier De Trog
2024-02-07 Cyclomedia maakt foto's openbare ruimte
2023-12-13 Man gearresteerd na inbraak in woning
2023-07-05 Zeer veel stormschade in regio Alkmaar, A9 één grote jungle
2023-04-05 Vier mannen aangehouden na bankhelpdeskfraude
2022-09-05 Dode in Heiloose sloot is 36-jarige inwoner: 'geen misdrijf'
2022-09-05 Dode gevonden in water Heiloo
Meer nieuws met foto expositie









