Nieuws

Veilingcatalogus Radboud online

ARCHIEF: Maandag 11 april 2011 HEILOO - Op vrijdag 15 april aanstaande houdt de Radboudschool een grote kunstveiling gehouden, de opbrengsten komen ten gunste van ODC de Vijfhoek. De catalogus bevat meer dan 30 topstukken.

Vanaf 15.30 uur is iedereen welkom om de kunstwerken in de klassen te komen bewonderen en deel te nemen aan allerlei activiteiten. De eerste veilingronde wordt geopend door Wethouder Jacob Ouderkerken. Daarna veilt Veilingmeester Bas Kuyper in drie sessies in totaal 33 werken.

Kunstwerken
In elke ronde worden ongeveer tien kavels geveild. De kavels die geveild worden zijn kunstwerkstukken uit de groepen, Cobra-schilderijen van Corneille, kunstwerken van de Vijfhoek, slagroomtaarten van van Velzen, en schilderijen van kunstenaars Fabian en Falyn.

De veilingrondes vinden plaats om 15.50 uur, 16.40 uur en 17.30 uur. De veilingcatalogus is te downloaden of onder schooltijd af te halen op het Slimpad 18.

Activiteiten
Tussen de veilingrondes door is er tijd voor koffie en thee verzorgd door de Ontdekking en kunnen de kinderen deelnemen aan allerlei activiteiten. De activiteiten kosten 50 eurocent en zijn te betalen door het aftekenen van een knipkaart. In de week voorafgaand aan de veiling zullen ze al te koop worden aangeboden en ook op de middag zelf.

Maandag 11 april 2011 − bron: Basisschool St. Radboud

2020-01-29 Klimaatdebat tussen basisschoolleerlingen
2019-04-23 Prijsuitreiking gedichtenwedstrijd door de burgemeester
2016-11-10 Lampionnen en liedjes: Noord-Holland maakt zich op voor Sint-Maarten
2015-03-21 Exploitatie Het Baafje overgedragen
2014-06-10 Avond4daagse start vanavond
2014-06-04 Radboudschool geeft dikke cheque
2014-05-15 Sportdag groep 5 en 6 geslaagd
2014-05-13 Avondvierdaagse start op 10 juni
2014-04-25 Kinderen genieten van Koningsspelen

Meer nieuws met radboud


Bron: Bibliotheek Heiloo
bron: Bibliotheek Heiloo
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: St. Radboudschool
bron: St. Radboudschool