Nieuws

Pictura sponsort Rabobank Cultuurprijs

ARCHIEF: Donderdag 24 november 2011 HEILOO - Beeldarchiveringsbedrijf Pictura is vanaf heden sponsor van de Rabobank Cultuurprijs. Pictura mag zich partner van de prijs noemen die in 2012 opnieuw zal worden toegekend.

Om kunstenaars in de regio een steuntje in de rug te geven en het culturele klimaat in de regio te bevorderen, wordt om de twee jaar de Rabobank Cultuurprijs uitgereikt. Acht gemeenten nemen deel: Alkmaar, Bergen, Castricum, Graft-De Rijp, Heerhugowaard, Heiloo, Langedijk en Schermer.

Betrokkenheid
De Stichting Cultuurprijs Regio Alkmaar is ambitieus en werkt aan de verbetering van de kwaliteit, de aantrekkelijkheid en het draagvlak van de Cultuurprijs. Zij wil meer kansen voor kunstenaars uit de regio, meer betrokkenheid van de regiogemeenten en culturele instellingen, en meer bekendheid van de Cultuurprijs.

Logisch
"Deze ambities sluiten perfect aan bij het profiel van Pictura, en het worden van partner van de Rabobank Cultuurprijs is dan ook een logische stap", meldt het bedrijf, dat recent een strategische alliantie is aangegaan met een investeringsbedrijf van mediamagnaat Joop Van den Ende.

Nominatie 2012
Vorig jaar werd de cultuurprijs voor het laatst uitgereikt. Onder andere cabaretière Ilonka Ory uit Heiloo viel toen in de prijzen. De genomineerden voor de Rabobank Cultuurprijs 2012 worden bekendgemaakt in het voorjaar van 2012. Hans Romeyn, de burgemeester van Heiloo, is voorzitter van de jury.

Donderdag 24 november 2011 − bron: Pictura

2020-09-15 Dirck Nab wint Victoriefonds Cultuurprijs Visuele Kunsten
2020-09-03 Uitreiking Victoriefonds Cultuurprijs 13 september
2016-10-04 Rabobank Cultuurprijs Letteren 2016 naar Pieter Boskma
2015-05-20 Spannende avond voor Bob's Bromshop en Picturae uit Heiloo
2015-04-16 Picturae digitaliseert bouwdossiers van Gemeente Heiloo
2015-03-16 Ook Picturae finalist in Ondernemingsverkiezing Noord-Holland
2014-12-24 Picturae voldoet aan drie internationale ISO standaarden
2014-11-27 Ook Kops Aannemers genomineerd voor Ondernemingsverkiezing 2014
2014-11-25 Diversiteit bij genomineerden Ondernemingsverkiezing 2014

Meer nieuws met picturae cultuurprijs


Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn