Nieuws
AZ scout jong voetbaltalent
ARCHIEF: Donderdag 23 februari 2012 HEILOO - Op 3 mei aanstaande komen AZ-trainers en -scouts naar Heiloo om te speuren naar jong talent. De selectiedagen bij De Foresters staan open voor alle E- en D-pupillen en C-junioren in de regio.
De AZ Selectiedagen worden door heel Noord-Holland georganiseerd. Bij drie verenigingen kunnen jonge voetballers uit de regio hun kunsten vertonen aan AZ-trainers en -scouts. Zij krijgen een gevarieerde training en ervaren hoe het is om te trainen bij de AZ Jeugdopleiding.
Scouting
"Tijdens de dagen wordt door de scouts van AZ actief gespeurd naar talent", kondigt De Foresters aan. "De voetballers die tijdens deze dagen opvallen, maken misschien kans op een plaatsje bij de AZ Jeugdopleiding."
Meedoen
Voetballers geboren tussen 1997 en 2002 (E/D/C) kunnen meedoen aan de AZ Selectiedagen. Het evenement wordt georganiseerd voor zowel veldspelers als keepers. De voetbalschool in de regio vindt plaats bij De Zouaven in Grootebroek op dinsdag 1 mei 2012, bij RKVV DEM in Beverwijk op woensdag 2 mei 2012 en bij De Foresters op donderdagmiddag 3 mei 2012.
Inschrijven
Aanmelden kan via www.az.nl/jeugd. Onder het kopje evenementen staat het inschrijfformulier. De inschrijving loopt van vrijdag 9 maart tot en met zondag 15 april, en hierbij geldt: vol=vol. De kosten voor deelname aan de AZ Selectiedagen bedragen 5 euro per persoon.
Update: Het evenement duurt van 14.00-18.15 uur, er zijn geen plaatsen meer vrij.
2024-11-17 Jong Holland en De Foresters spelen gelijk in boeiend duel
2024-05-31 Rotonde Heiloo gaat op de schop.
2023-11-13 Toptalent Kees Smit tekent contract bij AZ tot 2026
2022-12-30 ’Juichen als Ronaldo’ op het Oliebollentoernooi voor G-zaalvoetballers.
2022-09-05 Dode in Heiloose sloot is 36-jarige inwoner: 'geen misdrijf'
2022-09-05 Dode gevonden in water Heiloo
2022-03-08 AZ-huurling Thomas Ouwejan ster in Duitsland
2021-06-14 EK Voetbal mag nog niet op grote schermen
2020-10-12 Zaterdag 4A: nederlagen voor Kolping Boys en Alcmaria Victrix
Meer nieuws met voetbal