Nieuws
Ketting van Ballonnen tegen kanker
ARCHIEF: Woensdag 14 maart 2012 HEILOO - In augustus doet dorpsgenote Adinda Metzelaar samen met 24 anderen mee aan de Ketting van Ballonnen. Zij hebben allemaal als jongeren kanker gehad, of zijn de broer of zus van iemand met kanker.
De Ketting van Ballonnen is een sponsorfietstocht van ruim 600 kilometer langs de zeven kinderkankercentra in Nederland. Door mee te fietsen wil men kinderen met kanker en hun omgeving hoop geven en laten zien dat er een leven na kanker kan zijn. Ook wil men geld ophalen om kinderen met kanker, ouders, broers en zussen te steunen.
VOKK
De Ketting van Ballonnen is een initiatief van de Vereniging Ouders, Kinderen en Kanker (VOKK). De VOKK heeft als doel het ondersteunen en begeleiden van gezinnen met een kind met kanker tijdens en na ziekte en behandeling en het bevorderen van optimale zorg voor kind en gezin.
Hoop en steun
Adinda Metzelaar is 24 jaar en komt uit Heiloo. Toen ze 15 jaar was, werd bij haar een keeltumor ontdekt. "Ik fiets mee met de ketting van Ballonnen omdat ik het een goed initiatief vind van de VOKK. Hiermee kunnen wij laten zien aan de kinderen/jongeren die op dit moment vechten tegen kanker dat er een leven is naar kanker, wij kunnen ze hoop geven en steunen in een moeilijke tijd, en zware tijd."
Sponsors
De fietstocht vindt plaats van 11 tot en met 19 augustus 2012. Wilt u Adinda en de Ketting van Ballonnen een steuntje in de rug geven, dan kan dat door een bedrag te storten op rekening 85.27.84.287, ten name van Ketting van Ballonnen te Nieuwegein, onder vermelding van “Adinda Metzelaar”.
2023-03-01 Sleutelen aan fietsen op het schoolplein
2023-01-17 Melanomen komen in Noord-Holland veel vaker voor: hoe komt dat?
2023-01-13 Jongeren zoeken knelpunten op fietspaden in Heiloo.
2021-12-23 Oplevering fietspad zanderslootweg
2021-05-25 Serieaanrander in Opsporing Verzocht
2021-03-14 Kaas als kans voor de kwetsbare kinderen.
2020-04-18 Alkmaarse politie zoekt eigenaren van 50 gestolen fietsen
2020-03-14 Eenzame bezoeker Bazaar nog niet op de hoogte van corona: "Alles is langs me heengegaan"
2020-02-14 Televisieprogramma “Misdaadcollege” over de ” suv-steker”
Meer nieuws met fietsen kanker