Nieuws

HSV vraagt steun bij wedstrijd

ARCHIEF: Donderdag 3 mei 2012 HEILOO - HSV speelt zondag 6 mei aanstaande de laatste thuiswedstrijd tegen Alkmaarsche Boys. De club vraagt supporters om het team te komen steunen.

De wedstrijd is belangrijk omdat het vlaggenschip van HSV nog kans heeft om rechtstreekse degradatie te ontlopen. Momenteel staat het team vierde van onder met 25 punten, gevolgd door Volendam met 22 en Beemster met 21 punten.
    
Steun nodig
"Bij winst worden de kansen aanmerkelijk groter om ons helemaal veilig te spelen", laat men weten. "Echter dit hebbben we niet meer in eigen hand. Komt allen naar de basis om het eerste team te ondersteunen juist nu heeft HSV zijn supporters hard nodig."

Vorig seizoen degradeerde het eerste van HSV uit de tweede klasse waar men net één jaar in speelde. HSV kwam terug in de derde klasse na verlies in een beladen dorpsderby tegen De Foresters.

Spannend
De tegenstander op zondag 6 mei 2012 is Alkmaarsche Boys, dat met 34 punten op de zesde plaats staat. Het kan dus een spannende wedstrijd worden als HSV vecht voor lijfsbehoud, onder leiding van trainer Edwin Veenstra en assistent Martin de Vré. De wedstrijd op Sportpark Het Maalwater begint om 14.00 uur.

Donderdag 3 mei 2012 − bron: vv HSV

2023-08-31 De Derde Helft van start
2021-11-15 Kolping Boys nipt langs tien man van HSV in bekertoernooi
2021-06-04 Lekker bewegen en sporten voor bewoners met een uitkering
2019-09-05 Tweede graasronde voor schapen
2018-06-21 Heiloose voetbalclub die valsspeelde gaat niet in beroep
2018-06-20 HSV door KNVB uit nacompetitie gehaald na 'dubieuze' nederlaag
2017-03-01 Jesper de Vré heeft razendsnel zijn draai gevonden bij hoofdklasser ADO’20
2016-12-18 HSV bewijst de overmacht
2016-10-05 Gebruik van rubbergranulaat op kunstgras sportvelden

Meer nieuws met hsv


Bron: \_____x(Jasper)x_____/
bron: \_____x(Jasper)x_____/
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: Michel Engelsman
bron: Michel Engelsman