Nieuws
HSV degradeert naar 4e klasse
ARCHIEF: Maandag 4 juni 2012 HEILOO - Het eerste van HSV heeft afgelopen zondag degradatie niet kunnen voorkomen, tegen Always Forward in Hoorn werd verloren met 1-0.
HSV 1 speelde de nacompetitie tegen vierdeklassers Texel en Always Forward om lijfsbehoud in de derde klasse. De eerste wedstrijd tegen Texel werd ruim gewonnen. De tweede wedstrijd werd gisteren gespeeld in Hoorn tegen Always Forward. HSV zou aan een gelijkspel voldoende hebben.
Supporters
Het team uit Hoorn had niks te verliezen, alleen maar te winnen. Dat was te merken aan de sfeer rondom het veld. Een spandoekenactie, verkleedactie, fotowedstrijd en veel publiek langs de lijn. HSV werd gesteund door vele supporters die vanuit Heiloo waren meegereisd.
Thriller
Tot de rust wist HSV de zwart-witten van het lijf te houden en had een aantal goede counters. De Heilooërs kwamen met een kopbal nog dicht bij de voorsprong. In de tweede helft hield keeper Thomas de Vries knap de nul met een mooie redding en de papen controleerden de wedstrijd. Vlak voor het einde in de 86ste minuut viel echter toch een doelpunt voor de thuisploeg, met een kopbal uit een corner. Die voorsprong gaf men niet meer uit handen en na het fluitsignaal barstte het feest los.
Het verlies betekent dat het vlaggenschip van HSV degradeert naar de vierde klasse. Twee seizoenen eerder speelde het team nog in de tweede klasse.
2023-08-31 De Derde Helft van start
2021-11-15 Kolping Boys nipt langs tien man van HSV in bekertoernooi
2021-06-04 Lekker bewegen en sporten voor bewoners met een uitkering
2019-09-05 Tweede graasronde voor schapen
2018-06-21 Heiloose voetbalclub die valsspeelde gaat niet in beroep
2018-06-20 HSV door KNVB uit nacompetitie gehaald na 'dubieuze' nederlaag
2017-03-01 Jesper de Vré heeft razendsnel zijn draai gevonden bij hoofdklasser ADO’20
2016-12-18 HSV bewijst de overmacht
2016-10-05 Gebruik van rubbergranulaat op kunstgras sportvelden
Meer nieuws met hsv