Nieuws

Avond voor vrijwilligers geslaagd

ARCHIEF: Vrijdag 14 december 2012 HEILOO - Afgelopen woensdag organiseerde Gemeente Heiloo in het kader van de Nationale Vrijwilligersdag een feest voor vrijwilligers.

Burgemeester en wethouders hebben grote waardering voor mensen die zich belangeloos voor anderen inzetten, al of niet in georganiseerd verband, en wilden hen daar heel graag voor bedanken.

Feestavond
Bijna 200 vrijwilligers van ongeveer 60 verschillende organisaties waren aanwezig. "Een leuke avond met een toespraak van de wethouder die de vrijwilligers bedankte voor hun inzet", meldt het vrijwilligersinformatiepunt.

Er werden onder andere filmpjes vertoond die waren gemaakt door maatschappelijke stageleerlingen en vrijwilligers van tienercentrum Tendenz. Ook was er een verrassend optreden van Fernanda Martino met tangogroep Papas Calientes.

Het feest bij Kwartje Koffie in Fletcher Hotel Heiloo werd afgesloten met een hapje en een drankje. De muziek van de avond werd verzorgd door leerlingen van de Muziek- & Dansschool Heiloo.

Vrijdag 14 december 2012 − bron: Vrijwilligersinformatiepunt

2025-04-22 Noot verzorgt vanaf april 2025 het Wmo-vervoer in Regio Alkmaar
2025-04-01 Gemeentehuis en milieustraten gesloten met feestdagen
2025-01-29 Vrijwilligers redden theater en dat blijkt een goede zet
2024-12-18 Gemeentediensten gesloten rond de feestdagen
2024-11-05 Kledingbank moet noodgedwongen deuren sluiten
2024-10-17 Start bouw nieuwe sporthal met symbolische eerste paal
2024-06-28 Feestelijke opening skatepark The Spot
2024-06-15 Compilatie: het finishfeest van de 16e Wandel4daagse Alkmaar
2024-06-15 Vandaag in Alkmaar: het finishfeest van de Wandel4daagse

Meer nieuws met vrijwilliger feest


Bron: Jos Keijsper
bron: Jos Keijsper
Bron: Cultuurkoepel Heiloo
bron: Cultuurkoepel Heiloo
Bron: MaschatenBruggencate
bron: MaschatenBruggencate
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn