Nieuws
Poetsers voor koperwerk gezocht
ARCHIEF: Zondag 9 februari 2014 HEILOO - Ben jij een schoonmaker, hou jij van koper poetsen? Dan mag je meehelpen tijdens NLdoet 2014 in de Witte Kerk.
Het Oranje Fonds organiseert op 21 en 22 maart 2014 samen met duizenden organisaties in het land NLdoet, de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet zet vrijwillige inzet in de spotlights en stimuleert iedereen om een paar uur de handen uit de mouwen te steken.
Koperwerk
Natuurlijk zijn er ook diverse klussen te doen in Heiloo. Onder andere bij Monumentenkerk Heiloo, naar eigen zeggen het boegbeeld van onze gemeente. En die kerk moet er altijd tot in de puntjes verzorgd uitzien. Daarom doet men een beroep op vrijwilligers om het koperwerk te poetsen.
"Kroonluchters en kandelaars moeten weer blinkend de bezoekers verwelkomen", eist de heer Mulder namens de klusaanbieder, de Stichting Monument Witte Kerk. Men zoekt nog zes klussers die zaterdag 22 maart aanstaande van 9.00 tot 16.00 uur het koper oppoetsen.
Klussen
En er zijn nog meer klussen te doen in het altijd bruisende Heiloo. Je kunt helpen ook op een paardenranch, met een high tea in een verzorgingstehuis, de bibliotheek schoonmaken, apparaten repareren, een lentefeest organiseren of een muurschildering maken. Er is van alles mogelijk. Je hoeft je alleen maar even aan te melden, en dat kan gewoon lekker makkelijk online.
2022-11-14 Plantestafette in Noord-Holland van start
2022-06-28 Bijeenkomst voor gastgezinnen Oekraïense vluchtelingen
2022-05-04 Financiële bijdrage voor vier culturele organisaties
2022-02-16 Burenoverlast? Zorg dat het niet uit de hand loopt
2022-01-10 Drieduizend bollen geplant in natuurgebieden Heiloo
2021-10-04 Vrijwilligers bedankt!
2021-07-12 Kasten AED’s vernieuwd met pincode
2021-07-12 De kasten van de AED’s vernieuwd met pincode
2021-06-17 Landschap Noord-Holland zoekt PR vrijwilliger
Meer nieuws met nldoet vrijwilligers