Nieuws

Beelden van inbreker bij Bruna

ARCHIEF: Dinsdag 11 februari 2014 HEILOO - De politie heeft camerabeelden vrijgegeven van een inbreker die in november zijn slag sloeg bij de boekwinkel.

In de nacht van zaterdag 23 op zondag 24 november 2013 werd er ingebroken bij de Bruna aan de Heerenweg. Rond 02.30 uur gooide een man met een bivakmuts tegels door een ruit. Hij maakte sigaretten buit en ging er daarna vandoor op de scooter.

Op de beelden die de politie vandaag openbaar heeft gemaakt, is de dader te zien. "Opmerkelijk is dat hij een gele bivakmuts droeg. Vermoedelijk staat hier een gezicht op getekend of geborduurd", laat de politie weten.

Verder droeg hij een zwarte jas met capuchon tot net over de heupen, een licht blauwe spijkerbroek en zwarte sneakers met zwarte veters en witte zool en een wit Nike logo. Op de beelden is op de achtergrond de scooter te zien waarop hij reed. Deze is zwart met grijs en heeft witte velgen. Vermoedelijk gaat het om een Peugeot Ludix.

Herkent u de dader of heeft u meer informatie over deze inbraak neem dan contact op met de politie.

Dinsdag 11 februari 2014 − bron: Politie.nl

2025-01-15 Fietser overleden na aanrijding in Egmond aan den Hoef
2024-12-30 Aanhoudingen voor beroving De Dors
2024-12-28 Jaarwisseling: wie bel je wanneer
2024-11-16 Ravage nadat auto door trein wordt aangereden, geen gewonden
2024-10-25 Volg de gratis cursus Politiek Actief
2024-10-16 Basisschoolleerlingen maken kennis met lokale politiek
2024-07-10 De gemeenteraad nodigt u uit als Gast van de Raad
2024-07-09 Camerabewaking bij fietsenstalling station
2024-07-05 Politiek in Heiloo: Algemene Beschouwingen op 8 juli 2024

Meer nieuws met politie inbraak bruna


Bron: Michel Engelsman
bron: Michel Engelsman
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: Anne Klijnstra
bron: Anne Klijnstra
Bron: Ruben Noom
bron: Ruben Noom