Nieuws
Voetballers krijgen gelijk van rechter
ARCHIEF: Woensdag 25 juni 2014 De gemeente moet het kunstgrasveld van HSV opknappen zodat het weer voldoet aan de eisen van de KNVB.
Dat meldt het Noordhollands Dagblad vanmorgen. Voetbalvereniging HSV wilde dat het hoofdveld gerenoveerd wordt, maar de gemeente vond dat te vroeg. De HSV-ers brachten de kwestie twee weken geleden naar de rechter.
Gisteren was de uitspraak. En die stelde HSV in het gelijk. De gemeente moet er alles aan doen om het veld voor 1 augustus te herstellen zodat het voldoet aan de norm die de KNVB hanteert.
Dwangsom
"Als de gemeente het veld niet of niet afdoende renoveert, moet ze een dwangsom van 1000 euro per dag betalen, met een maximum van 40.000 euro. De gemeente is door de rechter ook veroordeeld tot het betalen van de proceskosten", weet de krant.
HSV is blij met de uitspraak maar geeft aan dat men de gang naar de rechter liever niet had gemaakt. "Gezien onze verantwoording naar de spelers konden wij niet langer wachten en hebben wij deze stap moeten nemen." De gemeente gaat zich beraden op de uitspraak.
2025-09-05 Week van de Open Sportvereniging
2025-07-23 Open sportvereniging: kloppend hart van de wijk
2023-08-31 De Derde Helft van start
2021-11-15 Kolping Boys nipt langs tien man van HSV in bekertoernooi
2021-06-04 Lekker bewegen en sporten voor bewoners met een uitkering
2019-09-05 Tweede graasronde voor schapen
2018-06-21 Heiloose voetbalclub die valsspeelde gaat niet in beroep
2018-06-20 HSV door KNVB uit nacompetitie gehaald na 'dubieuze' nederlaag
2017-03-01 Jesper de Vré heeft razendsnel zijn draai gevonden bij hoofdklasser ADO’20
Meer nieuws met hsv kunstgras









