Nieuws

Zwembad ook dit weekend open

ARCHIEF: Donderdag 4 september 2014 Het blijft mooi weer en openluchtbad Het Baafje blijft opnieuw een aantal dagen langer open.

Het karakteristieke zwembad zou eigenlijk afgelopen zondag 31 augustus de poort al sluiten voor dit seizoen. Maar vanwege het mooie weer werd eerder besloten het bad tot dinsdag open te houden. Daarna volgde nog meer dagen tot en met vrijdag.

De weersverwachting voor het komende weekend is ook positief. Ondanks een paar spetters blijft de maximum temperatuur rond of zelfs boven de 20 graden. Het zwemwater is nog op temperatuur en schommelt rond de 23 graden celsius.

Het Baafje is daarom nog een paar dagen extra langer open, meldt de gemeente. Op zaterdag en zondag zijn de zwemliefhebbers welkom om hun baantjes te trekken. Het bad is dan beide dagen open vanaf 13.30 uur en gaat aan het einde van de middag om 17.30 uur dicht.

Voor de dagen die daarna volgen is nog geen besluit genomen. Of het zwembad volgende week open gaat is natuurlijk ook afhankelijk van het weer. Het KNMI voorspelt in ieder geval mooi nazomer weer.

Donderdag 4 september 2014 − bron: Gemeente Heiloo

2026-03-23 Gratis compost scheppen op Landelijke Compostdag
2025-05-01 Drukte bij het buitenzwembad door warm weer
2025-04-20 'Houtvaart in Haarlem is mooiste buitenbad van Nederland'
2024-08-01 Door HeilooĆ«rs gered zwembad het Baafje hoopt op meer bezoekers
2024-06-14 Wie kan het hoogste bommetje maken?
2024-05-02 Geliefd zwembad Het Baafje weer open: "Het is fantastisch!"
2024-04-23 Curator: Het verlies van Het Baafje en De Beun liep in de tonnen
2024-02-29 De Peiling: gemeenten moeten zwembaden in nood helpen
2024-02-28 Stoepkrijten voor behoud zwembad Het Baafje

Meer nieuws met zwembad


Bron: Anne Klijnstra
bron: Anne Klijnstra
Bron: ~Janneke Mars~
bron: ~Janneke Mars~
Bron: JeugdbrandweerHeiloo
bron: JeugdbrandweerHeiloo
Bron: Jasper Jeukens
bron: Jasper Jeukens