Nieuws

De Duif winnaar Energy Challenge

ARCHIEF: Dinsdag 2 juni 2015 Vandaag ontving groep 7 van De Duif uit Heiloo de door hen gewonnen prijs in de Energy Challenges waar ze dit schooljaar aan mee hebben gedaan.

De Energy Challenges: groen, duurzaam en vooral leerzaam! Het zijn de scholieren die aan de slag gaan met opdrachten in wedstrijdvorm om op deze manier bewustzijn voor energieverbruik te creƫren, promoten en zoveel mogelijk energie proberen te besparen. Met de Energy Challenges Noord West gaan leerlingen en studenten in de regio Alkmaar de uitdaging aan en voeren energiebesparende maatregelen in op school. Het project Energy Challenges is een spel om enthousiasme te genereren, en de kennis over energie en duurzaamheid te vergroten. Dit leidt tot een daadwerkelijke bijdrage aan het slimmer omgaan met energie op school, kostenbesparing en meer interesse in technische vervolgopleidingen. De winnaars mogen nu naar Nemo, twee keer bowlen en naar het Outdoorpark Hoornse Vaart.

Lees verder op de website van Uitkijkpost


2025-04-26 Alkmaar - Ongeval - Kennemerstraatweg - Alkmaar
2025-04-22 Noot verzorgt vanaf april 2025 het Wmo-vervoer in Regio Alkmaar
2025-04-06 Jong Holland geflatteerd onderuit tegen De Foresters
2025-04-06 Aanhoudende droogte zorgt voor meerdere natuurbranden
2024-12-06 Wie is de nieuwe directeur van AZ?
2024-11-25 Zet uw groene rolcontainer in week 25-29 november buiten
2024-11-18 Oproep aan inwoners met GFT-rolcontainers
2024-11-16 Ravage nadat auto door trein wordt aangereden, geen gewonden
2024-11-15 Oude Werf wil Bedrijveninvesteringszone worden

Meer nieuws met alkmaar challenge de duif duif duurzaam duurzaamheid energie groen leerlingen prijs regio school winnaar


Bron: Heiloo Centraal
bron: Heiloo Centraal
Bron: Gemeentebelangen Heiloo
bron: Gemeentebelangen Heiloo
Bron: Michel Engelsman
bron: Michel Engelsman
Bron: Michel Engelsman
bron: Michel Engelsman