Nieuws
Heiloose scholieren scoren goed in schrijfwedstrijd
ARCHIEF: Woensdag 3 juni 2015 EGMOND AAN DEN HOEF - In een volle Slotkapel vond zaterdag 30 mei de prijsuitreiking plaats van de schrijfwedstrijd 'Ons nieuwe land', verbonden met de viering van het 450-jarig bestaan van de Egmondermeer- en Bergermeerpolder, in 1565 het nieuwe land voor de inwoners van Egmond en Alkmaar.
Wim van Dijk, organisator van de verhalenwedstrijd, toonde zich verheugd met de grote opkomst en met het aantal, én de kwaliteit, van de inzendingen. Winnares Anna Deitmers van basisschool Elckerlyc in Heiloo met het gedicht 'Mijn nieuwe land' kreeg veel lof van de jury. Maar ook de tweede prijswinnaars Nikki Huls, Jonne Buur en Maud Koppes van de basisschool Elckerlyc in Heiloo met het gedicht Zon werden ook in het zonnetje gezet. De derde prijs was voor de leerlingen van groep 7B van de Sint Jozefschool in Egmond aan den Hoef met hun Poldergedichten. Het winnende gedicht leest u volgende week in de papieren Uitkijkpost.
Lees verder op de website van Uitkijkpost
2025-04-06 Jong Holland geflatteerd onderuit tegen De Foresters
2025-01-29 Vrijwilligers redden theater en dat blijkt een goede zet
2025-01-27 Weekaanbieding Uw Slager Heiloo-Egmond
2025-01-15 Fietser overleden na aanrijding in Egmond aan den Hoef
2024-12-31 Koffie met het college: elke 1e vrijdag van de maand
2024-12-06 Wie is de nieuwe directeur van AZ?
2024-11-18 Oproep aan inwoners met GFT-rolcontainers
2024-11-16 Ravage nadat auto door trein wordt aangereden, geen gewonden
2024-11-12 Bijeenkomst Stop geweld tegen vrouwen
Meer nieuws met alkmaar basisschool egmond egmondermeer elckerlyc inwoners leerlingen prijs uitkijkpost verbonden verhalenwedstrijd