Nieuws

Gemeente publiceert burgerjaarverslag 2007

ARCHIEF: Dinsdag 4 maart 2008 In de Gemeentewet staat dat de burgemeester ieder jaar een burgerjaarverslag moet uitbrengen. Hierin moet in ieder geval verslag worden gedaan over twee zaken: de kwaliteit van de dienstverlening en de kwaliteit van de burgerparticipatie. Oftewel: wat doet de gemeente voor u, en wat doet de gemeente samen met u.

"Zoals ik vorig jaar al schreef, is het uitbrengen van een burgerjaarverslag voor mij meer dan alleen een wettelijke verplichting.", aldus burgemeester Hans Romeyn. "Het is bij uitstek een manier om te laten zien wat de gemeente allemaal voor u doet, en samen met u doet."

"Vorig jaar was het motto van het burgerjaarverslag: bouwen aan vertrouwen. En dat hebben we in 2007 gedaan. Naast al het gewone werk in het gemeentehuis, hebben de raadsleden, de wethouders en ik ons extra ingespannen om meer contact te krijgen met u, inwoner van Heiloo. In dit burgerjaarverslag kunt u lezen hoe we dat gedaan hebben."

Download burgerjaarverslag 2007

Dinsdag 4 maart 2008 − bron: Gemeente Heiloo

2026-07-24 Wie legde stiekem deze illegale weg aan?
2026-07-16 Aantal eikenprocessierupsen neemt weer toe
2026-07-08 Vervolg verkenning fusie Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo
2026-06-16 Rijbewijs online verlengen
2026-06-16 Gemeente start weer met ecologisch maaien
2026-06-12 Vragenlijst participatie
2026-06-12 Maandag 15 juni commissievergadering
2026-06-10 Heiloo Waarderingsspeld voor wijkagent Johan de Wildt
2026-06-10 Snoei overhangend groen en houd de stoep vrij

Meer nieuws met bouw bouwen gemeente gemeentehuis trouwen wethouder


Bron: Edward Neering
bron: Edward Neering
Bron: Michel Engelsman
bron: Michel Engelsman
Bron: Michel Engelsman
bron: Michel Engelsman
Bron: Gemeentebelangen Heiloo
bron: Gemeentebelangen Heiloo