Nieuws
Woonplaatsbesluit Heiloo vastgesteld
ARCHIEF: Dinsdag 22 april 2008 Burgemeester en wethouders maken bekend dat in de raadsvergadering van 7 april 2008 het woonplaatsbesluit Heiloo is vastgesteld.
Het woonplaatsbesluit is genomen zodat het in de toekomst makkelijker wordt om gegevens uit te wisselen en op te vragen. Op die manier hoeft u als u contact heeft met de overheid niet steeds dezelfde gegevens door te geven. En bij het beantwoorden van vragen kunnen medewerkers van de gemeente met één druk op de knop direct alle belangrijke informatie vinden.
Om de dienstverlening nog efficiënter te laten verlopen, doet de gemeente een aantal technische aanpassingen. Eén van de eerste maatregelen hiervoor is de wettelijke invoering van de Basisregistraties voor adressen en gebouwen (BAG), waaronder het woonplaatsbesluit. Hoewel voor iedereen wel duidelijk is in welke plaats hij of zij woont, zijn vroeger de precieze grenzen van woonplaatsen niet vastgelegd. Met het woonplaatsbesluit is dit voor Heiloo nu geregeld.
Dit besluit is in Heiloo onderdeel van het project Andere Overheid. De gemeente heeft in 2007 ambities vastgesteld voor het verbeteren van de dienstverlening. Er wordt bijvoorbeeld gekeken naar het contact met klanten en waar dit optimaler kan. Ook komen de bestemmingsplannen op internet te staan, zodat u die vanaf huis kunt raadplegen.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Hogendoorn van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 20.
2026-04-14 Resultaten gedragsonderzoek P+R-terreinen
2026-04-09 Voortzetting theater De Beun
2026-04-08 De schapen zijn weer
2026-04-02 Nieuwe gemeenteraad van Heiloo geïnstalleerd
2026-04-02 Cyclomedia maakt nieuwe straatfoto’s
2026-03-26 Definitieve uitslag gemeenteraadsverkiezing 2026 Heiloo
2026-03-25 Gemeentehuis en milieustraten gesloten met feestdagen
2026-03-19 Voorlopige uitslag per partij, kandidaat en stembureau
2026-03-18 Uitslagenavond gemeenteraadsverkiezingen
Meer nieuws met bouw bouwen gemeente wethouder









