Nieuws
Defibrillator van Gomes hangt al
ARCHIEF: Dinsdag 31 maart 2009 De Automatische Externe Defibrillator (AED), die NCPN-raadslid Willem Gomes heeft gekocht voor sporthal 't Vennewater in Heiloo, hangt daar al. Het raadslid overwoog eerst nog het apparaat aan te bieden aan de burgemeester of de wethouder, maar kwam daar op terug.
,,Waarom zou ik bijvoorbeeld tot maandag wachten totdat een van de heren hiervoor tijd had. Stel er zou het afgelopen weekeinde weer een sporter een hartaanval krijgen, dan zou ik me echt schuldig hebben gevoeld. Ik heb daarom direct vrijdag contact opgenomen met een beheerder van de sporthal en die heeft de AED er zaterdagmorgen opgehangen. Toevallig had hij een cursus gehad in omgaan met dit type defibrillatoren, dus dat kwam prima uit.''
Gomes hoorde via een belronde, dat er in de Alkmaarse gemeentelijke sporthallen al AED's hangen. ,,En de beheerder van de sporthal de Watertoren in Egmond aan Zee heeft na het lezen van mijn actie direct contact met het gemeentebestuur opgenomen om ook zo'n ding te kunnen krijgen'', aldus het tevreden raadslid.
2021-02-24 OM eist tot 8 jaar tegen producenten van MDMA
2021-02-23 Vooraankondiging inkoopactie zonnepanelen gemeente Heiloo
2021-02-23 Corona stijgt dóór
2021-02-23 Rechter geeft Heiloo tik op de vingers.
2021-02-22 Auto op zijn kant bij botsing tussen twee voertuigen
2021-02-22 Brandbrief ten bate van lokale bedrijven
2021-02-17 Gewonde bij frontale botsing in Alkmaar
2021-02-16 Regio telt 464 positief getesten, 7 mensen overleden
2021-02-03 Provincie: BUCH denkt te makkelijk over stikstof
Meer nieuws met aed auto egmond gemeente sport sporthal vennewater wethouder willem