Nieuws
Geronimo Stilton komt op bezoek
ARCHIEF: Vrijdag 18 december 2009 Geronimo Stilton komt op bezoek in Bibliotheek Heiloo. Geronimo Stilton is de hoofdpersoon van een kinderboekenreeks over een zachtmoedige muis die rustig wil leven, maar telkens betrokken wordt in wilde avonturen.
De boeken zijn geschreven naar een idee van Elisabetta Dami. Geronimo heeft een zusje Thea Stilton die als journalist en fotograaf werkt bij de krant 'De Wakkere Muis'. Klem Stilton is de neef van Geronimo, de grappenmaker van de familie. Hij weet nog niet wat hij wil worden en heeft keer een andere baan. De 12-jarige Benjamin Stilton is het favoriete neefje van Geronimo. Geronimo beleeft wilde avonturenreizen met Thea, Klem en Benjamin. De boeken zijn geschreven als autobiografische avonturenromans. Er lopen diverse reeksen in de Geronimo Stilton-serie. De delen van een serie sluiten onderling aan, de series zelf doen dat niet persé.
Op woensdag 23 december komt Geronimo Stilton in eigen persoon op bezoek bij Bibliotheek Heiloo. Van 15.00 tot 16.00 uur is hij aanwezig, zorg dat je er bent. Je kunt alvast in de stemming komen op www.dewakkeremuis.nl.
2026-03-18 Uitslagenavond gemeenteraadsverkiezingen
2026-01-16 Gast van de gemeenteraad
2025-12-02 Verbouwing gemeentehuis
2024-12-31 Koffie met het college: elke 1e vrijdag van de maand
2024-01-23 Open huis nieuwe locatie gemeentehuis en bibliotheek
2023-12-22 Trefpunt, Muziekschool en bieb krijgen toch compensatie
2023-07-07 Informatiebijeenkomst nieuwe gemeentehuis 14 juli
2023-03-28 Heiloo krijgt een nieuw gemeentehuis.
2021-04-08 De bieb in Heiloo snakt naar heropening.
Meer nieuws met bibliotheek kinderboek










