Nieuws

ARCHIEF: Dinsdag 20 april 2010 Volgend seizoen wil het bestuur van hockeyvereniging De Terriërs een aantal ingrijpende wijzigingen doorvoeren in het technisch beleid. Onder andere zullen de prestatieteams van de jeugd en de senioren extra trainingen krijgen.

Het doel hiervan is de kwaliteit van het prestatiehockey te verhogen en de sportieve doelstellingen van de vereniging te waarborgen. De plannen zullen financiële gevolgen hebben. Men wil de kosten doorberekenen aan de spelers van de eerste teams.

Verder wordt het totale trainingsbudget voor de hele vereniging, vanaf volgend seizoen, gepresenteerd op basis van marktconforme kosten. Ook de organisatie van de trainingen en de opleidingen van trainers zullen in de kostenopstelling duidelijk worden gemaakt. Dit zal tot gevolg hebben dat de contributie voor alle leden omhoog gaat.

Omdat de plannen ingrijpend zijn zal het bestuur de plannen voorbespreken met haar leden in een drietal inloopavonden in het clubhuis. Na deze inloopavonden zal er een buitengewone algemene ledenvergadering worden gehouden het voorstel formeel wordt voorgelegd aan de leden ter goedkeuring.

Dinsdag 20 april 2010 − bron: H.V. De Terriërs

2020-02-26 Sporten op het schoolplein
2016-12-06 Terriers wil de lange weg terug inslaan
2016-11-06 Terriers maakt veel verkeerde keuzes
2016-10-30 Terriers loopt tegen zuur verlies in Rotterdam op
2016-10-27 Verdriet over verlaten Terriers staat voor hockeyster Lise Donkersloot stap omhoog niet in de weg
2016-10-24 Terriers lukt het om ook slechte duels te winnen
2016-09-12 Nijmegen komt te vroeg voor ’Terriers in opbouw’
2016-09-07 Veel wijzigingen bij hockeyteams AMHC en Terriers
2016-07-17 Terriers drie keer voor de competitie naar Nijmegen

Meer nieuws met hockey terriers


Bron: Maikel Sombroek
bron: Maikel Sombroek
Bron: Edward Neering
bron: Edward Neering
Bron: HC Rotterdam Dames-1
bron: HC Rotterdam Dames-1
Bron: Tomas Jansma
bron: Tomas Jansma