Nieuws
Project AED genomineerd
ARCHIEF: Vrijdag 26 november 2010 HEILOO - Het project Burger AED van de Veiligheidsregio Noord-Holland Noord, waar Heiloo deel van uit maakt, is genomineerd voor de Publieke Veiligheid Award 2010.
Het project Burger AED is opgezet om in de regio in samenwerking met de gemeenten een netwerk van AED's en burgerhulpverleners te realiseren. De Meldkamer maakt gebruik van het alarmeringssysteem AED-Alert dat aan geregistreerde burgers een sms verstuurt. Deze burgers ontvangen de sms als rondom hun woon- of werkplaats gereanimeerd moet worden.
Met de campagne U bent onmisbaar hebben gemeente, EHBO en brandweer zo'n 130 inwoners bereid gevonden om zich te laten trainen tot AED-vrijwilliger. Heiloo is verdeeld in AED-zones. In elke zone is 24 uur per dag en 7 dagen per week een AED-apparaat bereikbaar voor de AED-hulpverleners. De apparaten hangen in speciale kasten. De kasten zijn duidelijk herkenbaar door het AED-logo op de buitenkast van de kast. De apparaten zijn verspreid over Heiloo, zodat er altijd een AED in de buurt is.
Tijdens De Dag van de Veiligheidsregio is het project Burger AED genomineerd voor de nationale award voor publieke veiligheid, tezamen met 3 andere projecten in Nederland. Welk project wordt beloond met de award is afhankelijk van stemmen dat wordt uitgebracht op een website.
2026-02-11 Start werkzaamheden deel Oosterzijweg
2025-11-13 Start werkzaamheden Zevenhuizerlaan
2024-11-26 Concept fietsbeleidsplan ter inzage
2024-07-18 College stelt definitief ontwerp herinrichting Noordwest vast
2024-07-09 Camerabewaking bij fietsenstalling station
2024-03-06 Brandweerkazernes lopen leeg, nieuwe vrijwilligers hard nodig
2024-02-23 Jorien van den Beij is de nieuwe gemeentesecretaris van Heiloo
2023-11-15 Verwijderen 20 bomen Ypesteinerlaan vanwege veiligheid
2023-09-20 Maaien, onderhoud gras en sloten
Meer nieuws met aed veiligheid









