Nieuws
Scouting Victorie bergt vissersboot
ARCHIEF: Zondag 20 november 2011 HEILOO - Vorig weekend hebben de waterscouts van Scouting Victorie uit Heiloo een vissersboot van Hengelsportvereniging Sander uit Akersloot geborgen.
De waterscouts mogen per komend vaarseizoen hun sleepboot aan de steiger van de hengelsportvereniging aanleggen. De scouts kunnen dan op de fiets naar het pontje van Akersloot en daar vandaan met hun sleepboot naar Scoutingboerderij de Stierop varen. Hierdoor hoeven zij minder ver te fietsen.
De samenwerking tussen de waterscouts en de hengelsportvereniging werd meteen goed opgepakt toen de voorzitter van de hengelsportvereniging de scouts vroeg of zij een vissersboot konden bergen: "Deze boot was het afgelopen seizoen in de haven gezonken en totaal onder het wateroppervlak verdwenen."
De waterscouts takelden de vissersboot met behulp van hun sleepboot en een lelievlet boven water. "Daarna werd er gehoosd en zwom er, tijdens het hozen, zelfs nog een aantal baarsen door de vissersboot. Een leuke bijkomstigheid."
2021-10-18 Uitreiking Oeuvreprijs 2021 in de Grote Kerk
2020-09-15 Dirck Nab wint Victoriefonds Cultuurprijs Visuele Kunsten
2020-09-03 Uitreiking Victoriefonds Cultuurprijs 13 september
2018-04-28 AZ Selectiedagen ‘mooi scoutingmoment’
2018-04-25 Scouting Victorie genomineerd voor WeCycle actie
2016-12-31 Jongens bestoken voorbijgangers met zwaar vuurwerk
2015-09-10 Waterdag in Bergen, Castricum en Heiloo op 20 september
2014-06-15 Bijzondere fietstocht op Waterdag
2014-06-06 Geen kostendekkende huren
Meer nieuws met scouting victorie