Nieuws
Bruidsbeurs in Fletcher Hotel
ARCHIEF: Dinsdag 6 maart 2012 HEILOO - Op zondag 18 maart aanstaande vindt er een trouwbeurs plaats in Fletcher Hotel Heiloo. Tijdens de beurs wordt het hotel tevens geopend als officiële trouwlocatie.
De Bruidsbeurs Noord-Holland is een onderdeel van Bruidsbeurs Nederland, dat bruidsbeurzen in diverse provincies organiseert. Op zondag 18 maart 2012 van 12.00 tot 16.00 uur vindt de trouwbeurs plaats in Fletcher Hotel Heiloo aan de Kennemerstraatweg 425.
Alles in huis
"Een scala aan bedrijven uit de trouwbranche presenteren alle ingrediënten voor een sprankelende huwelijksdag", zegt de organisatie. "Bruidsbeurs Noord-Holland heeft alles in huis om bruid en bruidegom te voorzien in een fantastische trouwdag."
Trends en traktaties
De laatste huwelijksmode wordt op professionele wijze getoond tijdens eigentijdse modeshows voor bruid en bruidegom. Naast het aanbod van de nieuwste trends op de huwelijksmarkt, zullen bezoekers ook worden getrakteerd op diverse geschenkjes en beursaanbiedingen.
Opening trouwlocatie
Fletcher is benoemd tot officiële trouwlocatie van de gemeente Heiloo. Stellen die willen trouwen hoeven daarom niet meer speciaal naar het gemeentehuis om het ja-woord te zeggen. Tijdens de beurs wordt om 12.30 uur de trouwlocatie geopend.
Ceremonie
Er zal een ceremonieel huwelijk worden gesloten door buitengewoon ambtenaar Hetty Wennekendonk. De trouwlocatie wordt gestyled door Eindeloos Events en de bruidskleding voor het bruidspaar wordt verzorgd door Bruidsmode Esmee. Na afloop is er voor iedereen een cupcake van The Cupcakery en een glas bubbels.
2022-02-08 Nieuwe Gouden Kans-trajecten voor jongeren
2021-06-14 EK Voetbal mag nog niet op grote schermen
2020-03-16 Brief van burgemeester Hans Romeyn
2017-03-17 Groep 'malafide klusjesmannen' weggestuurd uit Heiloo
2016-10-01 Straks LIVE: Showhero vanuit Theater de Beun
2016-06-08 Motie van wantrouwen: weer de A9
2016-05-05 Speech van Hans Romeyn bij dodenherdenking 2016
2016-02-16 Overzicht: 12 brutale babbeltrucs in Noord-Holland
2015-03-12 Geen sprong is een routineklusje
Meer nieuws met trouwen