Nieuws
Intocht Sinterklaas met Pietenhuwelijk
ARCHIEF: Vrijdag 9 november 2012 HEILOO - Zaterdag 24 november 2012 maakt goedheiligman en kindervriend Sint Nicolaas samen met zijn Pieten de intocht in Heiloo.
Volgende week is het weer het zover. Dan komt Sinterklaas naar Nederland. Voor de tweede keer sinds 1960 is de aankomst in Limburg. Pakjesboot 12 vaart over de Maas naar Roermond.
Een week later bereiken Sint en Pieten ook ons dorp. De burgemeester heeft hen uitgenodigd om te komen logeren in het gemeentehuis. Als iedereen wakker is begint het feest op zaterdag 24 november om 11.00 uur op het bordes.
Route
Na de officiële ontvangst gaat Sinterklaas vanaf het gemeentehuis dwars door het dorp over het Looplein via de Heerenweg richting het Stationscentrum. Daar zal de Sint om 12.00 uur de prijzen van de jaarlijkse kleurwedstrijd uitreiken.
Vervolgens trekt de stoet verder over de Butterlaan, de Breedelaan, de Stationsweg en de Kennemerstraatweg. Rond 12.45 begint het grote Sinterklaasfeest in grote zaal van de GGZ.
Kinderfeest
Tijdens het feest van de Sint is dit jaar een schitterend optreden van de Vriendjes van Martine. Ook is er een speciale aflevering van The Voice of Piet. Uniek is het eerste Pietenhuwelijk in Nederland dat door onze eigen burgemeester zal worden gesloten.
De organisatie verwacht weer een hoge opkomst tijdens het jaarlijkse dorpsfeest dat traditioneel mag rekenen op veel belangstelling van zoete kindertjes en hun brave ouders. Kom daarom op tijd want als de zaal vol is gaan de deuren dicht.
2023-11-16 Sinterklaas mag van burgemeester Heiloo in gemeentehuis logeren
2023-11-15 Beverwijkers helpen elkaar: buurtcentrum gevuld met cadeaus
2015-10-29 Sinterklaasintocht in Heiloo op 21 november
2014-11-22 Sinterklaas weer warm onthaald in Heiloo
2014-11-15 De eerste Pieten in Heiloo gesignaleerd
2014-09-09 Subsidie voor sociale marktplaats
2013-12-05 Code rood: zeer zware windstoten
2013-12-05 Tentoonstelling over Spaanse tijd
2013-12-03 Mini-musical voor Sint Nicolaas
Meer nieuws met sinterklaas