Nieuws
Nieuw bier: Ter Coulster Dubbel
ARCHIEF: Dinsdag 20 november 2012 HEILOO - Brouwerij Heyloo lanceert binnenkort Ter Coulster Dubbel, het tweede lokale speciaalbier na het Heilooƫr Blond van vorig jaar.
De stichting Brouwerij Heyloo maakt speciaalbier met een Heilooër identiteit. Men plaatst gebouwen en objecten uit de historie van Heiloo op de etiketten en verwerkt lokale ingrediënten.
Blondje
Vorig jaar werd het eerste biertje van de Stichting Brouwerij Heyloo geintroduceerd. Het bier met de naam Heilooër Blond werd eind 2012 getapt door burgemeester Romeyn in de Witte Kerk. Het bier werd gewaardeerd en was zelfs enige tijd uitverkocht.
Heilooër Dubbel
Het tweede bier zit in het vat. Ter Coulster Dubbel wordt op donderdag 13 december 2012 op het landgoed Ter Coulster in Betsy’s Hof in besloten kring gelanceerd. Het eerste glas getapt zal worden door de heer van Heiloo Bart van der Feen de Lille.
Er wordt veel verwacht van het nieuwe bier. Een dubbel bier is een type bovengistend bier, gewoonlijk met een hergisting op fles. De kleur is veel donkerder, van middel- tot donkerbruin. Dubbel heeft een lager alcoholpercentage dan tripel, gewoonlijk rond 7%.
2024-01-07 Bierfijnproevers in De Cultuurkoepel.
2022-06-17 Bier en bezinning tijdens derde dag Wandel4daagse Alkmaar
2022-05-16 Bierketels, bars, meubilair, kookgerei.
2021-06-23 Kermis, het kan weer! De eerste is begin juli
2021-05-04 Golfrestaurants moeten plots toch dicht. āSportwedstrijden?
2017-03-02 Proeven van bier en kaas in Cultuurkoepel
2016-06-05 Winnaars NH Bierverkiezing 2016 bekend
2016-04-26 Deze mensen uit jouw gemeente kregen vandaag een lintje
2015-09-18 Nieuw bier: Willibrordus Blond
Meer nieuws met bier