Nieuws

Nieuwe visie op toekomst #2030heiloo

ARCHIEF: Dinsdag 11 december 2012 HEILOO - De gemeente Heiloo denkt na over de toekomst, samen met inwoners, ondernemers en organisaties zet men de lijnen uit naar de toekomst.

Hoe ziet Heiloo eruit in 2030? "De wereld verandert en wij veranderen mee", zegt de gemeente. Volgend jaar staat in het teken van het ontwikkelen van een gezamenlijk toekomstbeeld voor Heiloo.

Sporten met de spelcomputer of op het sportveld? Boodschappen doen in 't Loo of met internet vanuit huis? Hoogbouw of houden we het bij punthuisjes? Gaat u in 2030 nog naar het gemeentehuis of komen de medewerkers uw nieuwe paspoort op uw werk afleveren? Hoe ziet Heiloo er in 2030 eigenlijk uit? Deze vragen spelen een rol bij het maken van een toekomstvisie.

Expositie Witte Kerk
"Om te weten waar we naartoe gaan, moeten we eerst weten waar we vandaan komen", meent burgemeester Hans Romeyn. "Daarom vroegen we een groep kunstenaars op zoek te gaan naar de ware aard van Heiloo." Hun beelden zijn vanaf zaterdag 22 december tot en met zondag 13 januari 2013 te zien in de Witte Kerk op de tentoonstelling: Verleden, heden en toekomst van Heiloo.

U bent van harte welkom op de opening in de Witte Kerk op 22 december om 16.00 uur. Verder kunt u de beelden bewonderen van 13.00 uur tot 16.00 uur tot 7 januari (uitgezonderd de feestdagen) en op 12 en 13 januari van 13.00 uur tot 16.00 uur.

Meedoen
Alle inwoners, organisaties en ondernemers van Heiloo worden opgeroepen om mee te denken over de toekomst van het dorp. Het gaat immers over hun dorp, en hun toekomst. Vanaf begin volgend jaar informeert de gemeente inwoners via de website www.heiloo.nl/toekomstvisie2030 en gaat ze met inwoners in gesprek via social media als Facebook en Twitter (#2030heiloo).

"We vinden het belangrijk dat iedereen mee kan doen. Dat kan via social media, maar mensen kunnen ook rechtstreeks in contact komen met de gemeente tijdens bijeenkomsten om hun ideeën kenbaar te maken", zegt Romeyn. Gisteravond is de gemeenteraad akkoord gegaan met de aanpak.

Dinsdag 11 december 2012 − bron: Gemeente Heiloo

2023-06-02 Heiloo houdt ruim 1,3 miljoen over. Wel zorgen voor de toekomst
2023-05-31 Geen sticker, geen folders.
2023-03-01 Sleutelen aan fietsen op het schoolplein
2022-11-14 Maatregelen spreiding toekomstig autoverkeer bekend
2022-11-14 Intentieovereenkomst voor woningbouw Westerhoeve
2022-06-23 Uiterste datum zonnepanelenactie 30 juni
2022-03-07 Start nieuwe inkoopactie zonnepanelen op 10 maart
2022-02-10 De milieustraat van de toekomst door de ogen van de inwoners
2022-02-08 Nieuwe Gouden Kans-trajecten voor jongeren

Meer nieuws met toekomst 2030heiloo


Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: PvdA-Heiloo
bron: PvdA-Heiloo
Bron: Frank Brandsen
bron: Frank Brandsen
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn